Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Cypr - Sierpień 2013 > CYPR


Arek i Kamil Arek i Kamil Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie CYPR / Limassol / Limassol / LimassolSierpniowy wyjazd na Cypr

W sierpniu 2013 postanowiłem pojechać na tygodniowy urlop na Cypr. Po wylądowaniu w Larnace, od razu poczułem klimat tegoż cudownego kraju. Od razu udałem się do małej ale jakże urokliwej wioski Erimi nieopodal turystycznego Limassol gdzie znajdował się hotel w którym się zatrzymałem. Cały tydzień mojego pobytu na południu Cypru opierał się bardziej na leżakowaniu i odpoczynku niż na zwiedzaniu, gdyż w tym miesiącu temperatury przekraczają tam 45 stopni, co trochę przeszkadzało w zwiedzaniu wyspy. Na zakończenie mojego wyjazdu ciężko było się rozstać z cudownym miejscem wśród ciepłych wód Morza Śródziemnego.

Po tygodniu wspaniałego wypoczynku żal było wyjeżdżać. Cypr gorąco polecam osobom lubiącym letnie wysokie temperatury, ale poza sezonem jest zdecydowanie lepiej, skwar nie doskwiera co daje lepsze możliwości do zobaczenia wyspy i jest mniej turystów.

Zdjęcia

CYPR / Limassol / Limassol / LimassolCYPR / Limassol / Erimi / Wioska ErimiCYPR / Limassol / Limassol / Plaża LimassolCYPR / Limassol / Erimi / Miasteczko ErimiCYPR / Limassol / Limassol / Plaża w Limassol

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl