Forum dyskusyjne
Wróciłam z Queensland chętnie pomogę w planowaniu wyjazdu
kategoria podróże po świecie
kraj Australia
achnia 20:40 | 27.10.2014
Wróciłam z 3-tygodniowych wakacji w Australii. Zjechaliśmy kamperem wschodnie wybrzeże (a dokładnie Queensland od Brisbane do Portu Douglas). Wyjazd był low costowy. Wiem, że o Australii krążą różne historie więc jeśli ktoś potrzebuje sprawdzonych informacji to proszę pisać :)
usunięty/nieznany 10:47 | 28.10.2014
Fajna trasa, szczegolnie gdy ktos sie postara i (w miare mozliwosci) nie bedzie jechal glowna droga A1.
marka9 19:09 | 30.10.2014
Czy możesz napisać jaki jest dzienny koszt wynajęcia kampera???
achnia 23:27 | 31.10.2014
Moze napisze tak... Kamper 4 berth z firmy Apollo, w srodku prysznic i tolaleta, i oczywiscie w pełni wyposażona kuchnia.Kazda z 4 osob, ktore nim podrożowały zaplacila 1700zl za 18 dni. Czyli wychodzi 95zl na dzien na osobę.
usunięty/nieznany 01:33 | 01.11.2014
Czyli wychodzi troche jakies A$120/dobe za kampera?Marka9, Jesli nie zalezy Ci na nowym/duzym kamperze to zobacz tez jakies Wicked Campers czy Jucy Campers. Tych najwiecej widze uzytkowanych przez backpackerow wiec pewnie maja sensowne ceny.
Ale jesli szukasz naprawde budzetowego rozwiazania to odpusc sobie kampera I zobacz rzadowe kampingi - http://www.nprsr.qld.gov.au/parks/index.php
Nocleg kosztuje kilka dolarow, a mozesz spac np. przy/na samej plazy. Jakis maly samochod + pole namiotowe wyjdzie zdecydowanie taniej niz kampervan. Zaoszczedzone pieniadze lepiej wydac na wypozyczenie terenowki I samodzielne odwiedzenie okolicznych wysp (np. Moreton czy Fraser przy Brisbane).
Podobne wątki podróże po świecie AUSTRALIA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.