Forum dyskusyjne


Szukam ludzi którzy leca na Cypr we wrześniu

kategoria podróże po świecie

kraj Cypr

maryane dołączył
25.06.2004

maryane 09:00 | 25.06.2004

Witam wszystkich!!! Mam na imię Marianna, lat 25. Dziś zdecydowałam się na odważny krok w moim życiu- złożyłam aplikację o pracę na Cyprze. Niestety jadę sama :( Boję się- w końcu to obcy dla mnie kraj, kultura, ludzie. Prawdopodobnie będę w Limassol albo Ayia Napa. Wszystkich rodaków którzy wybierają się na tą piękną wyspę we wrześniu,proszę o kontakt... maryane@op.pl Chętnie poznam nowych ludzi :) i przyłączę się do wakacyjnej "paczki" (o ile praca mi na to pozwoli) ;) Pozdrawiam serdecznie- M.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl