Forum dyskusyjne


Sprzadam bilety na Cypr

kategoria podróże po świecie

kraj Cypr

atj dołączył
04.06.2012

atj 13:20 | 04.06.2012

Witam,

Mam do sprzedania kilka biletów na Cypr (WAW-PFO-WAW). Cena odcinka ze wszystkimi taksami, opłatami i jedną sztuką bagażu: 399 PLN. Wyloty we wtorek 5.06 oraz 12.06, powroty w te same dni tydzień lub dwa tygodnie później. Wyloty na 19 i 26 czerwca: 599 PLN one way.

Dla chętnych super tanio zakwaterowanie w Limassol (na wyloty 5 i 12 czerwca return z WAW plus zakwaterowanie w aparcie przy 4 osobach to juz 899 PLN/osobę!)

Szczegóły pod 22 6367656 prosić Wojtka


OW-Akces_pl dołączył
01.04.2012

OW-Akces_pl 13:36 | 04.06.2012

Cypr jest owszem ładny o drogi w porównaniu z polska. Jestem już na Cyprze od ponad roku mieszkam tu (limasol) jest tu sporo rodaków którzy pracują w hotelach i tawernach wszędzie jest dobrze tylko ostrzegam przed hotelem GOLDEN ARCHES z tego co usłyszycie to 3/4 będzie prawdom po prostu tragedia.

PozdrawiamStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl