Forum dyskusyjne


Wypożyczalnie rowerów i samochodów

kategoria podróże po świecie

kraj Cypr

KkK dołączył
16.01.2009

KkK 11:06 | 23.10.2009

Witam Globtroterów,
Widzę, że wątek Cypryjski nieco umarł ostatnio na tym forum. Chciałabym zasięgnąć informacji (świeżych, z tego roku jeśli to możliwe) dotyczących wypożyczania środków transportu na Cyprze. Chodzi mi o:
1) Samochód - co, za jaką kwotę i w jakim stanie można wypożyczyć. Znacie jakieś sprawdzone wypożyczalnie? Czy lepiej szukać przed wyjazdem, czy wypożyczyć bezpośrednio na miejscu?
2) Rower - coraz częściej słyszę o zaletach zwiedzania wyspy w ten sposób. Ze wstępnych informacji wynika... że jest to nieco drogie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w planowaniu podróży rowerowej po Cyprze?
Pozdrawiam!Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl