Forum dyskusyjne


Autostopem po Azji

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

kotisded dołączył
02.04.2006

kotisded 07:34 | 02.04.2006

W polowie czerwca wybieram sie w podroz autostopem, przez Rosje, Chiny do Indii. Czas jaki chce na to poswiecic jest jaknajbardiej mobilny, jak to bywa na stopie :). Bede jednak staral sie wrocic w okolicach konca pazdziernika.
Jest to cos w rodzaju podrozy zycia :) Wiem, ze duzo was tam jest, ktorzy maja podobne checi. Z dziwnych i strasznie nieprawdopodobnych przyczyn odpadl mi znajomy z ktorym mialem jechac tak wiec skladam propoycje.
Wszyscy ci ktorych poziom IQ przekracza przynajmniej o jeden stopien poziom temperatury pokojowej i wiedza dlaczego jaskolka Afrykanska nie uniesie kokosa zapraszam na maila pestmrega@go2.pl badz gg. 1497008.
Milego dnia :)Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl