e', 'UA-1551073-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Forum dyskusyjne

poszukuję organizatora

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

moni_jankes dołączył
01.11.2012

moni_jankes 10:54 | 05.10.2014

Witam,
poszukuję grupy bądź osoby, która organizuje podróże do Indii. Interesuje mnie sierpień bądź wrzesień przyszłego roku.

Indiofil dołączył
22.01.2014

Indiofil 09:49 | 18.10.2014

Witam,
Zapraszam do kontaktu z biurem prowadzonym miedzy innymi przez Polke mieszkajaca w Delhi w celu organiazcji pobytu w Indiach. Mozliwosc dolaczenie sie do grupy, Ich strona www.paylesstoursindia.pl 

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 16:27 | 19.10.2014

>Witam,

co potrzebujesz ?

kacezet dołączył
16.12.2005

kacezet 20:15 | 12.11.2014

Witam
Jestem zainteresowany tematem, z tym że podany termin nie jest zbytnio korzystny na taką wyprawę (koniec pory monsunowej) - polecałbym przełom wrzesień/październik. Dotychczas organizowałem 5 wypraw (w tym 2 również do Nepalu), i uważam że nie ma potrzeby wyjazdu przez jakieś biuro. Wystarczy się skrzyknąć w parę osób, ustalić trasę - i to wszystko. Taka forma jest wspaniałą przygodą - i o to chodzi.
Jak dotychczas, koszt przelotu + miesięcznego pobytu w Indiach (pomijając wyposażenie z kraju) oscylował ok. 4000 PLN.

edytkaxd dołączył
14.11.2014

edytkaxd 17:28 | 14.11.2014

Witam,

jeśli będziesz organizował wyjazd w przyszłym roku do Indii, to chętnie znalazłabym się w tej grupie "kilku osób".
Szukam właśnie ludzi, którzy chcieliby pojechać tam na własną rękę. Interesuje mnie pobyt do max. 3 tyg (ogranicza mnie niestety urlop :| ) i absolutnie nie z biura - mam wrażenie, że zwiedza się wtedy jak przez szybę..

Edyta

Kiwi_Lemon dołączył
09.10.2014

Kiwi_Lemon 11:46 | 15.11.2014

Na 3 tygodnie to I ja bym się przyłączyła, z tym ze lot muszę kupić sama z Londynu

ola.ka dołączył
27.05.2012

ola.ka 14:51 | 18.11.2014

Witam.
Polecam indywidualne zwiedzanie. Najlepiej w grupie 4-osobowej. Taniej wychodzą przejazdy taksówką, rikszą. Ja wybierałam się z córką. Znalazłam dwie osoby (para małżonków) na Globtroterze, które zdecydowały się razem z nami polecieć. Polecieliśmy w czwórkę, 3 kobiety i jeden mężczyzna. Spędziliśmy w Indiach 3 tygodnie. Zwiedziliśmy Indie Północne i Nepal. Bardzo dobre towarzystwo w podróży. Mimo sporej rozpiętości wiekowej (28, 33, 46,50 lat) było fajnie.
Poznaliśmy się mailowo i telefonicznie jeszcze przed zakupem biletów lotniczych. Potem mieliśmy miesiąc na ułożenie planu. Osobiste spotkanie nastąpiło dopiero w drodze na lotnisko. Nie było żadnego rozczarowania.
Zwiedzaliśmy według planu z małymi odstępstwami ze względu na sytuację na miejscu, albo zmiany planów związanych z pomysłami na miejscu.
Wszystkie bilety na pociągi kupowaliśmy na miejscu, noclegi też na bieżąco bez rezerwacji. Przelot z Katmandu do Delhi też kupowaliśmy sami bez biura pośredniczącego. Widzieliśmy o wiele więcej niż znajomi którzy byli z biurem podróży. Świetna podróż. Polecam.

Marco99 dołączył
27.03.2013

Marco99 07:00 | 21.09.2017

czy Ty się nie reklamujesz. Kilkakrotnie spotykałem ludzi, którzy organizowali grono znajomych, a potem całkiem nieźle zarabiali na takiej wyprawie.4000PLN łącznie z dolotem do Indii to trochę mało prawdopodobne. Czyli miesiąc w Indiach wychodziłby za jakiej 500 USD, czyli 15 USD/dzień. Musisz gdzieś mieszkać, jakoś podróżować.

kacezet dołączył
16.12.2005

kacezet 14:30 | 27.02.2015

Witam
Trochę zagalopowałem się z tą "organizacją", ponieważ nie miałem innych planów na ten rok. Niestety trafiły mi się dwa wyjazdy - w czerwcu do Turcji i na wrzesień planujemy w ścisłym gronie wyprawę do Peru. Ja jestem już wiekowym emerytem i nie stać mnie w roku na większe wydatki. Bardzo żałuję, ponieważ należę do tych "chorych" na Indie. Pomimo różnych negatywnych opisów i opinii, uważam że nie taki diabeł straszny.
Dotychczas z towarzystwem obracaliśmy się przeważnie w północnej części Indii, zahaczając każdorazowo o jakąś część Himalajów (łącząc to z trekkingiem). Raz wracaliśmy z Nepalu (trekking w rejon Mont Everestu) drogą lądową do Varanasi w Indiach i dalej przez: Khajuraho, Agrę i Jaipur do Delhi.
W zasadzie północną część Indii (od Delhi do krainy Ladakh) mam jako tako opanowaną, i mogę służyć pomocą w opracowaniu planu wyprawy.
Tak ogólnie, to w Indiach nie ma problemów: z noclegami (lepiej poszukać samemu niż polegać na przewodnikach, itp.), z jedzeniem (pomimo niezbyt zachęcająco wyglądających restauracyjek), oraz opieką zdrowotną (w nagłych przypadkach). Gorzej z przejazdami, przeważnie pociągami gdyż obowiązuje rezerwacja.
Co do biletów lotniczych, to nie ma reguł. Różne linie lotnicze w różnych okresach ogłaszają ceny promocyjne - należy śledzić na bieżąco.

moni_jankes dołączył
01.11.2012

moni_jankes 12:37 | 10.12.2014

Witam,
cieszy mnie, że jest jakikolwiek odezw na mój post. "Kacezet" moze być przełom wrzesień/październik. Licze na pomoc w kwestii realizacji podróży jak i na milej grupie, z którą ten wyjazd byłby bardziej udany. Proszę mi napisać kiedy należałoby sie już rozgladać za biletami lotniczymi? czy bardzo ważne są wszelkie szczepienia przed wyjazdem?

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 18:42 | 10.12.2014

na Indie to pokarmowe (obie żółtaczki, dur), tężec z błonicą i polio i można meningokoki. Dobra decyzja - z biurem nie zobczysz nic.

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 19:14 | 10.12.2014

>Dobra decyzja - z biurem nie zobczysz nic.

zależy z którym :P

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 21:45 | 11.12.2014

haha, no oczywiście mówimy JEDYNIE o molochach sprzedających masówki dla 40-osobowych grup!!! JEDYNIE:)))

mila_z dołączył
02.01.2015

mila_z 19:38 | 02.01.2015

Hej, jesli mozna to ja tez bym chetnie dolaczyla. Tylko mnie tez urlop ogranicza wiec max 3 tyg

Marco99 dołączył
27.03.2013

Marco99 10:59 | 21.09.2017

>Witam,
>poszukuję grupy bądź osoby, która organizuje podróże do Indii. Interesuje mnie
>sierpień bądź wrzesień przyszłego roku.

zajrzyj na stronę:indianadventure.eu 
www.indie-wyprawy.pl 
organizowaliy kiedys wyjazdy, ale dziś więcej udzielają się na portalu Polska-azjiapl. . Na stronie internetowej mają wiele programów wycieczek. nie musiszkzystć z ich organizacji. Ewentualnie możesz kupić u nich bilet. prowizja to raptem 10 PLN/bilet/osoba.

tu masz namiary na Hindusa z DElhiDhamejamayank.gmail.com
Tani to on nie jest, ale miasto zna dobrze. za to jest "autentyczny" mieszka w najdroższej chyba dzielnicy Delhi. w to miejce, taki "zwykły turysta "z buta" nie trafia. to takie miejsce dla inżynierów z MNC. A obok slums.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl