Forum dyskusyjne
Indie w porze monsunu
kategoria podróże po świecie
kraj Indie
India17 22:46 | 26.05.2009
Czy oplaca sie jechac o tej porze? czy pogoda jest zbyt dokuczliwa w tym czasie,by podróżować po kraju? Jak to wyglada mniej wiecej z temperaturami (na których zależy mi najbardziej,nie ukrywam :D) ???Pozdrawiam :))
Yanas 23:10 | 26.05.2009
obadaj miejsca które chcesz odiwedzić w historii pogody na tej stronie : wunderground.com
pokerface 00:55 | 27.05.2009
Oojjj, nie polecam.Nie dośćże ulewa non stop to jeszcze mosqity tak gryza i dokuczają, że nie da się wytrzymać!
Podobne wątki podróże po świecie INDIE
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.