Forum dyskusyjne
Podróż do Indii
kategoria podróże po świecie
kraj Indie
becia001 20:19 | 17.07.2006
To może wydać się wam trochę głupie ale jak tylko znalazlam ta strone to postanowilam tu napisac....mam co prawda dopiero 15 lat ale chcialabym pojechac do Indii...nie teraz oczywiscie planuje pojechac do Indii dopiero za 3 lata gdy ukoncze 18 lat...ta wycieczka jest juz pewna teraz tylko chcialabym znalezc osobe ktora moglaby mi towarzyszyc...pisze o tym tak wczesnie bo najpierw chcialabym sie poznac z osoba z ktora bym pojechala do Indii i zobaczyc czy podpasowalybysmy sobie...jesli ktos jest chetny na wycieczke za 3 lata to naprawde zapraszam...kontaktowac sie mozna przez maila i gg...becia_001@interia.pl i gg6304612....mam nadzieje ze ktos sie zglosi anawet pare osob...fajnie by bylo sobie zaplanowac taka wycieczke wspolnie...i nie bierzcie mnie za wariatke tylko odpisujcie
Podobne wątki podróże po świecie INDIE
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.