Forum dyskusyjne


Komunikacja w Boliwii

kategoria podróże po świecie

kraj Boliwia

Golum dołączył
07.06.2009

Golum 14:08 | 28.11.2010

11 stycznia 2011r jedziemy do Sao Poulo we dwoje a stamtąd wokół południowej części Ameryki Południowej. Bilety mamy już kupione i lądujemy o 7:10 12go stycznia z różnych samolotów. Szukamy kogoś do towarzystwa, też. Mamy plan podróży na 19 nocy na miejscu. Wpierw planowaliśmy wielki tour: Rio Argentyna Ziemia ognista Patagonia Boliwia Iguacu. Ale Boliwia zaskoczyła nas komunikacją, więc zrezygnowaliśmy z niej. Pytanie brzmi jak podróżować po Boliwii i do niej. Ewentualnie oddzielna podróż.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl