Forum dyskusyjne

Szukam kompanów do podróży po świecie

kategoria podróże po świecie

kraj Boliwia

mateusz_foto-video_travel dołączył
01.11.2012

mateusz_foto-video_travel 19:50 | 14.12.2012

Witam !

Szukam kompanów do podróży po świecie.

Ja jestem z Katowic, mam 23 lata, mi także marzy się daleka wyprawa, szukam ludzi z podobnymi zainteresowaniami, podczas podróży preferowałbym system zwiedzania raczej bardzo lajtowy nie jakiś mega trekking po górach, ale też nie wygrzewanie się na plaży, na co dzień pracuję w branży foto-video, więc podczas wyjazdu chciałbym mieć swobodę fotografowania czyli np. jeśli zobaczymy coś fajnego to się zatrzymujemy na jakiś czas i coś tam filmujemy robimy jakieś fotki itd. bez pośpiechu.

Jeśli chodzi o kierunek wyprawy, to kręci mnie ameryka pd, ameryka pł wsumie też :), kraje arabskie, azja, australia... generalnie cały świat mnie kręci :)

jeśli chodzi o doświadczenie w podróżowaniu to do tej pory podróżowałem jedynie z biurami podróży... ale przyszedł czas , że chcę to zmienić i chcę zacząć naprawdę "zwiedzać świat" a nie popijać drinki w przyhotelowym basenie w opcji all incl.

znam j. angielski,
budżet: nie chce bujać się w 5* hotelach, ale też nie chcę spać pod mostem :)

Jakbyś był zainteresowany to daj znać :) Pozdro !

Mateusz

mono01 dołączył
18.10.2011

mono01 22:21 | 14.12.2012

Wylatujemy 29.04 jest nas troje, szukamy czwartej osoby, bilety jeszcze dostępne za dobre pieniądze. Plan obejmuje Peru i kawałek Boliwii. Jeżeli jesteś zainteresowany pisz

Daniel85 dołączył
24.02.2010

Daniel85 18:03 | 19.12.2012

A w jakiej formie chcesz zwiedzać ten Świat?

Tu jest moje ogłoszenie:
www.globtroter.pl/forum/watek,46118,przeprowadzka,,,.html 

Wpisuje się ono jakoś w Twoje oczekiwania?

wacek777 dołączył
26.09.2011

wacek777 16:29 | 21.12.2012

Czy oferta jest nadal aktualna? Jestem w wieku emerytalnym. Mieszkam w Opolu. Dużo podróżowałem po świecie z biurami podróży.Indywidualne przez 2 miesiące byłem w Australii. W roku 2010 z kolegą przez 2 miesiące zwiedzaliśmy Madagaskar i wyspę Mauritius. Ostatnio przez miesiąc wrzesień b.r. w grupie 4 osób, wynajętym samochodem zwiedzaliśmy USA przejeżdzając od Nowego Jorku po San Francisco. Proszę podać warunki i termin. Pozdrawiam ceniuk.waclaw@op.pl

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 21:33 | 21.12.2012

Panie Wacławie, bez obrazy, ale myślę, że lepiej jeździć z osobami w mniej więcej podobnym wieku, a już na pewno o podobnych zainteresowaniach, oczekiwaniach, itp...

DannyMalarz dołączył
26.12.2012

DannyMalarz 17:32 | 26.12.2012

Brzmi ciekawie, nadal aktualne? Jestem dyspozycjny, 33 lata, facet, w dobrej kondycji fizycznej, z poczuciem humoru i z poukladanym pod kopula :) Chce zobaczyc cos egzotycznego. Narazie poza biurami podrozY w wielu miejscach bylem w Australli prywatnie z siostra zwiedzajac.

sabaoth1975 dołączył
22.12.2012

sabaoth1975 20:21 | 22.12.2012

lecę do Kolumbii 28.02. jest promocja Lufthansy, znam hiszpański i mam podobny sposób podróżowania.

Golum dołączył
07.06.2009

Golum 07:47 | 11.02.2013

Bede w Boliwii i Atacama 13lut - 02mar
Pozdr Darek

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl