Forum dyskusyjne

Przejazd autobusem do Boliwii

kategoria podróże po świecie

kraj Boliwia

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 20:05 | 17.09.2014

Może ktoś wie jak najlepiej dojechać z Tacny (bądź Aricy) do Oruro w Boliwii ? Są bezpośrednie busy z jednego z tych miast, czy tlepiej przez La Paz ? Będę wdzięczny za informację.

czesiu dołączył
01.06.2011

czesiu 21:11 | 17.09.2014

www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=from+arica+to+oruro 

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 08:59 | 18.09.2014

Marku, dzięki, fora też przeglądałem, prawdę powiedziawszy wolałbym jakieś info bezpośrednio od kogoś kto jechał (np. czy jest wieczorem, czy rano), czy lepiej bezpośrednio z Tacna, czy trzeba jechać do Aricy. bo jakby to było zbyt czasochłonne zawsze mogę próbować jechać klasycznie (Puno-La Paz przy Titikaka)... Pozdrawiam

jamaj dołączył
24.01.2011

jamaj 15:32 | 18.09.2014

witam
niestety nie mogę pomóc co do autobusu,ciekawi mnie natomiast czy już jesteś na miejscu czy dopiero jedziesz będę w Santa Cruz 2 paź planu podróży jako takiego nie mam po za tym że będę w Boliwii Peru i Ekwadorze mam na to jakieś 3-4 miesiące fajnie by było spotkać kogoś z forum gdzieś po drodze lub możesz polecić jakieś ciekawe miejsca

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 18:49 | 18.09.2014

Ja będę dopiero w listopadzie, Peru co nieco liznąłem rok temu, więc tym razem inne miejsca i nacisk głównie na Boliwię. Z ciekawych miejsc - zależy co chcesz zobaczyć, poczytaj moją relację, może coś podpowiem ...

jamaj dołączył
24.01.2011

jamaj 12:01 | 19.09.2014

witam
mi właśnie o Boliwię chodziło na Peru mam jeszcze czas twoje relacje z Peru już dawno czytałem

Justyna Kloc dołączył
28.09.2014

Justyna Kloc 20:34 | 28.09.2014

My jechalismy wprawdzie z Arica do La Paz, ale z tego co wiem, sa bezposrednie autobsy do Oruro (Expreso Norte). Na pewno natomiast do Oruro jezdza autobusy z Iquique (tzn jesli juz naprawili droge wyjazdowa z miasta po trzesieniu ziemi, ale poniewaz bylo to jakies pol roku temu, to mysle, ze powinno byc OK :))
Jezeli jednak zdecydujesz sie na podroz przez La Paz to z Arica do La Paz jezdzi przynajmniej kilka firm, a z La Paz do Oruro autobusy odjezdzaja niemal bez przerwy.
Pozdrawiam
Justyna
Poriomaniacy.blogspot.com

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 08:57 | 29.09.2014

Dzięki, a pamiętasz, czy są przejazdy bezpośrednio z Tacna, czy lepiej jechać do Aricy ....Pozdrawiam

Lado dołączył
21.04.2014

Lado 16:43 | 02.10.2014

Niedawno skończyłem podróż po Boliwia Peru Ekwador jeśli macie pytania mogę pomóc

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 22:36 | 17.12.2014

Po powrocie (może komuś się przyda taka informacja). Z Arici jeżdżą busy (oficjalnie do Oruro - w praktyce najczęściej do Patacamaya, które jest dość dogodnie skomunikowane z La Paz i Oruro właśnie). Na mapie niby jest to dość blisko, ale bus jedzie nocą i czeka na przejściu granicznym Chile - Bilwia jakieś 5-6 godzin na otwarcie granicy.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl