Forum dyskusyjne


Indie północne i Nepal

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Lakpa dołączył
03.10.2004

Lakpa 11:18 | 03.10.2004

Chciałabym pojechać na miesiąc (najlepiej poł. grudnia do poł stycznia lub luty, bo studiuję a wtedy mogę się urwać) do Indii pn, tak, żeby się powłóczyć i zahaczyć o Katmandu, bo chciałabym odwiedzić znajomego Szerpę. Max. za 700 euro, samolotem do Delhi, a potem czym się da. Jeżeli wiesz coś o kimś, kto organizuje coś takiego albo sam (a) masz ochotę- pisz: karolinamish@poczta.onet.pl lub dzwoń 0609627555 :) Jestem z Krakowa.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl