Forum dyskusyjne

3 tyg w AUS

kategoria podróże po świecie

Andziol dołączył
02.10.2012

Andziol 20:21 | 02.10.2012

Witam.
W skroce przedstawie moja sytuacje: Zakupilam bilet do Perth na luty (cena byla tak niska, ze nie moglam sie oprzec- wiem, ze nie powinnam tego robic przed dostaniem wizy, ale stalo sie :P), chce odwiedzic przyjaciolke Australijke. Obecnie nie jestem nigdzie zatrudniona, podejmuje sie roznych prac na 3 miesiace, a pozniej podrozuje przez nastepne 2/3 miesiace. Od tygodnia jestem w PL, ale za 3 tyg, jade do pracy w Szkocji. I teraz tak: - czy powinnam zlozyc wiosek o wize juz teraz? (skoro jestem w PL, choc nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie), czy lepiej ze Szkocji, gdy rozpoczne juz prace? Nie wiem jak postrzegane jest bezrobocie mimo, ze mam jakies oszczednosci, a w Aus bede goszczona przez przyjaciolke. Prosze o sugestie :) Z gory dziekuje i pozdrawiam!

paw78 dołączył
07.08.2012

paw78 15:54 | 04.10.2012

Hey.Ja mieszkam w szkocji:)
Co do wizy to ja wlasnie skladalem aplikacje Evisitor visa.Lece w sty.do Nowej Zelandii i chcialbym tez byc moze w drodze powrotnej zachaczyc o Australie wiec wole ja miec.W aplikacji musisz napisac oprocz obywatelstwa oczywiscie, kraj, adres gdzie obecnie przebywasz,wiec niewidze sensu klamac.
Co do zatrudnienia,to niespotkalem sie z jakimis wymogami jak chodzi o prace czy finanse.W razie problemow daj znac na mail kries.g@googlemaqil.com.Pozdrawiam

agatttka dołączył
25.10.2009

agatttka 18:48 | 04.10.2012

skladalam papiery o wize w irlandii i dostalam bez problemu online po chyba 3 dniach...
...ale do znajomego napisali maila, ze prosza o udokumentowanie chyba stanu konta czy cos podobnego, jakoze dopiero rozpoczal prace, odeslal co trzeba dostal rowniez wize
...wiec warto sie zabezpieczyc
...z tym ze to bylo 3 lata temu ;)

Andziol dołączył
02.10.2012

Andziol 17:07 | 18.10.2012

dzięki za info. dlatego własnie zdecydowałam poczekac ze skladaniem wniosku az dostane prace :) Pozdrawiam.

Andziol dołączył
02.10.2012

Andziol 17:05 | 18.10.2012

Czesc :) Zdecydowalam, ze poczekam az dostane prace i wtedy bede skladac wniosek :) Czyli powinnam wpisac miejsce zamieszkania (ze niby UK) a nie miejsce zameldowania, tak? Przylatuje do Perth dokladnie 19 lutego, bedziesz jeszcze w podrozy? Pozdrawiam :)

Gaca dołączył
23.09.2012

Gaca 20:56 | 04.10.2012

ej tez wybieram sie do Australii i mam pytanie jakimi liniami lecisz ba chcialbym kupic biley tanio pozdr

Andziol dołączył
02.10.2012

Andziol 17:09 | 18.10.2012

Zalapalam sie na 3dniowa wielka wyprzedaz linii Qatar Airways, ale to bylo na poczatku wrzesnia.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl
koniec koniec }); //}); koniec koniec