Forum dyskusyjne
zawieszka Trójząb gdzie kupić
kategoria inne
kraj Ukraina
Kasia77 14:10 | 25.11.2014
Witam,czy ktoś z Was wie gdzie mogę kupić zawieszkę złotą - trójząb ukraiński. Proszę o pomoc.
Mój mail : enkalenka01@interia.pl
janusz44 16:48 | 25.11.2014
Na Ukrainie kupisz. W Odessie widziałem na targowisku, ale też ...może w sklepie jubilerskim we Lwowie?. A tak na serio i konkretniej, to może w Przemyślu łatwiej dostać? Powodzenia:-)
szpak 10:15 | 19.12.2014
Wysłałem ci prywatną wiadomość z informacją na twoje pytanie może tam akurat spełnisz swe marzenie, pozdrawiam
Podobne wątki inne UKRAINA
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.