/ / UKRAINA > OSZUSTWA PRZY WYNAJMOWANIU DOMKÓW > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


OSZUSTWA PRZY WYNAJMOWANIU DOMKÓW

kategoria inne

kraj Ukraina

szpak dołączył
07.08.2007

szpak 11:48 | 17.12.2016

Witam chciałbym was ostrzec przed oszustami jacy działają na Ukrainie, problem polega na tym iż ostatnio w mediach Ukraiński została podana wiadomość iż oszuści podszywają się pod ośrodek wypoczynkowy o nazwie Hatki Rusłany. Ośrodek ten położony jest w malowniczej miejscowości Worochta około 15 od miejscowości Bukowel. Oszuści działają w ten sposób iż w swoim ogłoszeniu na ukraińskich stronach internetowych wstawili zdjęcia z tego ośrodka a podali swoje konto bankowe,lewy telefon do kontaktów i adres. Prawidłowy adres gdzie mieści się ten ośrodek to Ukraina, Iwano-Frankowski region, Worochta, ul. Daniela Halickiego, 3. W przypadku pytań proszę śmiało pisać co będę mógł pomogę.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl