Forum dyskusyjne


meldunek

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

[fb] Tomasz Studziński dołączył
15.03.2016

[fb] Tomasz Studziński 15:48 | 01.04.2016

Witam,
w niektórych przewodnikach istnieje informacja że wymagany jest meldunek w przypadku pobytu dłuższego niż 2 tygodnie, jeśli nie to można mieć problemy przy wylocie. Moja wyprawa trwa ponad 3. Czy ktoś może potwierdzić, bądź udzielić jakichkolwiek informacji na ten temat?


[fb] Tomasz Studziński dołączył
15.03.2016

[fb] Tomasz Studziński 15:54 | 01.04.2016

dodam jeszcze że planuję wypad do Nepalu także rozważamy przypadek długoterminowej wizy wielokrotnej.


ania71 dołączył
14.02.2013

ania71 22:17 | 01.04.2016

Byłam w 2013 roku ponad trzy tygodnie i nie miałam nigdzie meldunku poza zwykłymi rezerwacjami w hostelach i to po kilka dni w różnych miejscach. Nie wiem jak teraz ale z info ambasady wynika tylko że do wniosku wizowego trzeba dołączyć wydruk potwierdzonych rezerwacji hotelowych. Można na booking zrobić rezerwację wydrukować ją a jak nie planujesz faktycznie tam spać to anulować ją .Chyba że chodzi im o to że meldują w hotelach i hostelach to tak jest nawet z fotką facjaty:)Pozdrawiam


Piotrekbb dołączył
17.01.2010

Piotrekbb 21:43 | 08.10.2019

Witam jaki to jest meldunek i gdzie go trzeba zrobić. Czyto jest jakiś dokument z hotelu??. Dodam że żadnych rezerwacji nie robię. Mam przewodnika co rezerwuje. Też będę ponad 3 tygodnieStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl