/ / SłOWACJA > Zdiar - szlaki > Forum, porady, opinie i informacje w Globtroter.pl

Forum dyskusyjne


Zdiar - szlaki

kategoria podróże po świecie

moreno dołączył
16.03.2008

moreno 13:56 | 16.03.2008

Witam, wybieram sie na wakacje do miejscowości Zdiar. Jakie są szlaki turystyczne nieopodal tej miejscowości? Czy opłaca się jechać tam czy lepiej gdzieś bliżej Smokowca lub Strbskego Plesa? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.


grzesiekodm dołączył
03.02.2008

grzesiekodm 16:04 | 16.03.2008

W okolicach Zdiaru nie ma zbyt wiele szlaków turystycznych: 2-3 w stronę Magury Orawskiej i jeden w stronę Tatr Bialskich. To wszystko. Jeżeli chcesz pochodzić po Tatrach Wysokich to Zdiar zupełnie nie nadaje się jako baza wypadowa. Lepiej zainteresować się Tatrzańską Łomnicą, lub Smokowcem.


OVAD dołączył
04.09.2001

OVAD 16:16 | 16.03.2008

Wszedzie bedziesz musial jezdzic. Najlepiej nocu w okolicach spomokowa. Stara Lesna Nowa Lesna, Tatranska Lomnica. Stamtad dojedziesz do Zdziaru. Warto po szlak przez Bialskie jest przecudowny.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl