Forum dyskusyjne

77 słoni - świetny serial dokumentalny

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Yakin dołączył
01.01.2017

Yakin 00:34 | 09.05.2017

Wszystkim, którzy tak jak ja planują wybrać się do Indii (a szczególnie po raz pierwszy), chciałbym bardzo polecić polski serial dokumentalny pt. "77 słoni". Serial jest produkcji polskiej nakręcony w 2015 roku przez dwóch pasjonatów Piotra Biedrzyckiego i Roberta Sulkiewicza. Serial (17 odcinków) prezentuje prawie wszystkie najpopularniejsze regiony Indii, ale co najważniejsze z punktu widzenia backpackersa ;-). Panowie z dwuosobową ekipą pojechali tak jak większość z nas niskobudżetowo :-). Żadnych pięciogwiazdkowych hoteli i luksusów :-). Serial można oglądać (niestety dość późno w nocy) na antenie dwóch stacji Fokus TV i Nowa TV.

Robertus dołączył
06.03.2014

Robertus 10:53 | 07.06.2017

Wyśmienity serial, zrealizowany przez dwóch podróżników, Sułka I Felka. Od oklepanych banalnych programów podróżniczych, rożni się nieschematycznością, jest kręcony bardziej na spontanie, I do tego słyszymy sporo historii które w tradycyjnych programach niekoniecznie byśmy usłyszeli. Do tego bohaterzy biorą czynny udział w codziennych czynnościach czy lokalnych obrzędach. Naprawdę warto obejrzeć :) Wiem ze po wygaśnięciu umowy z Fokus I Nowa TV, serial zostanie wystawiony na youtubie :) Przy okazji, gorąco zachęcam do finansowego wsparcia wydania książki, pod tym samym tytułem 77 słoni. Tu są wszystkie informacje polakpotrafi.pl/projekt/siedemdziesiat-siedem-sloni 
a po przeczytaniu fragmentów książki, wiem ze to będzie hicior :)

greee dołączył
01.01.2016

greee 14:20 | 17.09.2018

czy ktoś z użytkowników forum ma informację gdzie można obejrzeć pełną serię? na YT znalazłem jeden pełny odcinek z Mumbai i okrojony odcinek z Hampi. Szukam i szukam i nigdzie nie widać :/

Yakin dołączył
01.01.2017

Yakin 17:57 | 17.09.2018

>czy ktoś z użytkowników forum ma informację gdzie można obejrzeć pełną serię? na YT
>znalazłem jeden pełny odcinek z Mumbai i okrojony odcinek z Hampi. Szukam i szukam i
>nigdzie nie widać :/

Niestety obecnie obejrzenie tego serialu nie jest już możliwe w żadnej stacji. Chyba jedyna opcja to zwrócenie się do twórców z zapytaniem tutaj www.asiafilmproduction.pl/77-sloni.html  . Może będą w stanie podać jakąś informację.

Yakin dołączył
01.01.2017

Yakin 11:47 | 14.03.2019

Świetna informacja dla wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z tytułowym serialem. Dzisiaj pan Piotr Biedrzycki po fiaskach rozmów z telewizjami zdecydował się go udostępnić na YouTube :). Tutaj link do pierwszego odcinka: www.youtube.com/watch?v=CqVFUPgLHzA&feature=youtu.be&fbclid=Iw  AR3cb8_0vtys6AWF6iydDqJXpwDTUcbwB1hBdhdpvbOMqikGwNBqAzWap5c

Yakin dołączył
01.01.2017

Yakin 07:26 | 15.03.2019

Pan Piotr wrzucił kolejne dwa odcinki:
www.youtube.com/watch?v=NoHNe43SE3A&feature=youtu.be&fbclid=Iw  AR3ig4oPOW1nhW_-BPZjUp8uhj6IM4U_tuHLXb-wr662p4TXxxw3vIXFmjE

www.youtube.com/watch?v=zYwf-qYbUNY&t=1s&fbclid=IwAR1gaPB6oDMZ  F2CL2p-AXRBNArT4xApBP88F5l4MJCP8rsfE3rPjmgK-U_k

Piotrekbb dołączył
17.01.2010

Piotrekbb 15:40 | 16.03.2019

Właśnie zacząłem oglądać i bardzo mnie wciągnął serial. Też planuje podróż po Indiach w listopadzie, bilety już mam. Super inspiracja co zwiedzić i gdzie pojechać

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl