Forum dyskusyjne


Wymiana Młodzieżowa Erasmus w Yalova Turcja

kategoria podróże po świecie

kraj Turcja

justyna1988 dołączył
11.05.2017

justyna1988 14:14 | 11.05.2017

Stowarzyszenie Sztukater rozpoczęło rekrutację na wymianę młodzieżową w ramach programu Erasmus + "Dance Your Stress Away", która odbędzie się w tureckiej miejscowości Yalova, położonej w uroczej lokalizacji nad Morzem Marmara, w zachodniej części kraju. Termin wymiany: 12-21 czerwca. Poszukiwani kandydaci w wieku 18-26 lat, mile widziane zainteresowanie tańcem. Zwrot kosztów transportu do 170 euro, po okazaniu biletów podróżnych, nocleg oraz wyżywienie w całości zapewnione przez organizację goszczącą. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji! Szczegóły oraz więcej informacji, w tym formularz rekrutacyjny można znaleźć w poniższym linku:

sztukater.pl/rekrutacja/turcja/dance-your-stress-away.html Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl