Forum dyskusyjne


Ankieta do Pracy licencjackiej mojej koleżanki

kategoria podróże po ¶wiecie

kraj Turcja

MissAlexa doł±czył
21.05.2018

MissAlexa 13:06 | 21.05.2018

HEJ!

Bardzo proszę wszystkich o wypełnienie tej ankiety, jest to ankieta anonimowa tylko i wył±cznie do przeprowadzenia badań naukowych i potrzeby pracy licencjackiej, której temetem jest atrakcyjno¶ć ofert turystycznych Turcji w oczach Polaków.

https://www.survio.com/survey/d/W9A7P3Z5L7A6S0J9A

Dziekuję Bardzo za wypełnienie powyższej ankiety. Zyczę Wszystkim miłego dnia :)


zgłoszone do moderacji



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.

Jak dodać w±tek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy w±tek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl