Forum dyskusyjne

Kupię rupie indyjskie

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 11:20 | 17.01.2019

Może komuś zostały po podróży ? Chętnie odkupię. Najlepiej z Warszawy lub okolic

Yakin dołączył
01.01.2017

Yakin 08:05 | 25.01.2019

Mi niestety praktycznie nic nie zostało. Ale z kantorami/bankomatami nie ma żadnego problemu, więc wymienisz/wypłacisz sobie na miejscu :).

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 10:07 | 29.01.2019

Dzięki za dobre chęci. Niewykluczone, że w Delhi nie będę za długo, dlatego wolałbym mieć trochę więcej drobnych na początek. Temat cały czas aktualny. Może komuś coś zostało po powrocie z Indii ? W razie czego proszę o wiadomość na priv.

Piotrekbb dołączył
17.01.2010

Piotrekbb 20:52 | 30.01.2019

Są na allegro ale cena spora. Ale ludzie kupują. Myślę że jak będę wracał to też sporo przywiozę bo można sprzedać 100% drożej.

Yakin dołączył
01.01.2017

Yakin 10:35 | 02.02.2019

>Są na allegro ale cena spora. Ale ludzie kupują. Myślę że jak będę wracał to też
>sporo przywiozę bo można sprzedać 100% drożej.

Radzę pamiętać, że oficjalnie nie wolno wywozić rupii z Indii. Dlatego te które można dostać są tak drogie. Nikt na pewno nie będzie robił problemu o jakieś drobne na pamiątkę. Ale jeśli będziesz miał pecha i znajdą przy tobie większą sumę, to może mieć raczej przykre konsekwencje.

Yakin dołączył
01.01.2017

Yakin 10:41 | 02.02.2019

>Dzięki za dobre chęci. Niewykluczone, że w Delhi nie będę za długo, dlatego wolałbym
>mieć trochę więcej drobnych na początek. Temat cały czas aktualny. Może komuś coś
>zostało po powrocie z Indii ? W razie czego proszę o wiadomość na priv.

Wystarczy, że chociaż przez godzinę będziesz na Paharganju (a to jest tuż obok głównego dworca kolejowego i dojście tam zajmuje 3 minuty). Kantory są dosłownie wszędzie. Ja na lotnisku wymieniłem 30, albo 50 dolarów. Już nie pamiętam. Nawet jeśli była tam jakaś prowizja, to były jakieś groszowe sprawy. A te 50 dolców starczyło mi na tydzień chyba :).

oceanic eagle dołączył
24.03.2015

oceanic eagle 10:05 | 04.02.2019

Wróciłem w niedzielę z Indii niestety przez dwa tygodnie nie udało mi się wypłacić ani 1 rupi z bankomatów. Płatności kartą bez problemów ale gotówki nie wypłaciłem z 4 różnych kart. Na lotnisku bez problemu zmienisz $ i Euro.

Yakin dołączył
01.01.2017

Yakin 10:19 | 05.02.2019

>Wróciłem w niedzielę z Indii niestety przez dwa tygodnie nie udało mi się wypłacić
>ani 1 rupi z bankomatów.

A to akurat bardzo dziwne. Nie słyszałem o nikim kto by miał podobny problem.

oceanic eagle dołączył
24.03.2015

oceanic eagle 10:34 | 06.02.2019

Nie wiem co Cię dziwi. Problem o którym piszę dotyczył kilku osób z którymi podróżowałem, różnych kart i operatorów. Właściwie w każdym banku spotykaliśmy ludzi z różnych krajów podobnie zatroskanych.
Napisałem o swoich doświadczeniach, gdyby nie gotówka i możliwość płacenia kartą miałbym poważny problem...

Smok-1 dołączył
09.03.2010

Smok-1 10:08 | 07.02.2019

Dzięki za wszystkie info

Robertus dołączył
06.03.2014

Robertus 12:38 | 07.02.2019

>Nie wiem co Cię dziwi. Problem o którym piszę dotyczył kilku osób z którymi
>podróżowałem, różnych kart i operatorów. Właściwie w każdym banku spotykaliśmy ludzi
>z różnych krajów podobnie zatroskanych.
>Napisałem o swoich doświadczeniach, gdyby nie gotówka i możliwość płacenia kartą
>miałbym poważny problem...

Dziwi bo tez nigdy nie mialem problemow z wyplacaniem rupii z bankomatow roznych bankow. W niedziele bede w Mumbaju, napisze czy mialem jakies problemy.

Robertus dołączył
06.03.2014

Robertus 15:01 | 10.02.2019

To tak na gorąco. Bez problemu wypłacałem revolutem na lotnisku, w samym Mumbaju w jednym bankomacie mi odrzuciło, w innym wypłaciłem znowu revolutem, plus jeszcze w innym zwykłą kartą bankomatową. Także musieliście mieć wyjątkowego pecha, albo coś źle robić. Pozdro z Mumbaju :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl