Forum dyskusyjne

E wiza Indie czy to już działa

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 12:19 | 20.04.2019

Cześć 2 lata temu próbowałem kupić przez net wizę do Indii i że tak powiem za chol...się mi nie udało.
Na wariata załatwiałem w warszawie.
Jak to teraz wygląda?Bez problemu?Chodzi o to,że można się o nia starać chyb dopiero msc przed wyjazdem i jak ma się sytuacja powtórzyć sprzed 2 lat to wolę juz zapłacić więcej i mieć święty spokój -chociaż to wychodzi dużo dużo więcej jak idzie przez ambasadę.

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 18:39 | 20.04.2019

Tak działa. Koszt około 82$. Wiza 80$, reszta to prowizja.
Zbyszek

Robertus dołączył
06.03.2014

Robertus 07:37 | 18.05.2019

Dzialalo, podobnie jak dwa czy trzy lata temu :) Starac sie i wjechac mozesz w ciagu roku, bo tyle obecnie wazna jest e visa do Indii :)

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 21:15 | 30.07.2019

Dobrze rozumiem,że koszt ewizy to ok 35 dolców za usługę plus jeszcze ponad 100 Usd po przyjeżdzie na lotnisku?Strasznie drogo

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 21:35 | 30.07.2019

>Dobrze rozumiem,że koszt ewizy to ok 35 dolców za usługę plus jeszcze ponad 100 Usd
>po przyjeżdzie na lotnisku?Strasznie drogo

a skąd wziąłeś te sumy?

arnie dołączył
04.11.2007

arnie 15:14 | 31.07.2019

Ok już widzę,że wszedłem na cennik jakiegoś pośrednika.Koszt to 80 USD.
Poz

ania71 dołączył
14.02.2013

ania71 13:05 | 06.08.2019

Kiedyś tez próbowałam chyba w 2013 roku ale nie udało mi się bo cały czas mnie wywalało ze strony i musiałam od nowa zaczynać w końcu się poddałam i też przez biuro załatwiłam a teraz problem znowu się pojawia bo plany są na Indie i mam nadzieję teraz będzie łatwiej.Ania

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 13:14 | 06.08.2019

Aniu, robiłem w tym roku w lutym i działało bez problemu. Przy przylocie uważaj, aby wypisać jeden formularz leżący przed bramkami imigration, jak go nie masz to wywalą Cię z kolejki z będziesz stała drugi raz.

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 23:59 | 06.08.2019

>Aniu, robiłem w tym roku w lutym i działało bez problemu. Przy przylocie uważaj, aby
>wypisać jeden formularz leżący przed bramkami imigration, jak go nie masz to wywalą
>Cię z kolejki z będziesz stała drugi raz.

Zbyszek, których miejscach byłeś? My do Arunachal Pradesh i Nagalandu.

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 23:58 | 06.08.2019

>Kiedyś tez próbowałam chyba w 2013 roku ale nie udało mi się bo cały czas mnie
>wywalało ze strony i musiałam od nowa zaczynać w końcu się poddałam i też przez
>biuro załatwiłam a teraz problem znowu się pojawia bo plany są na Indie i mam
>nadzieję teraz będzie łatwiej.Ania

no co Ty, kiedy?????????????
Ja w listopadzie lecę. Załatwiałam wizę online trzy dni temu. U mnie trwało to godzinę, ale udało się, na drugi dzień miałam maila z info, że GRANTED. Moje dwie koleżanki klikały też po godzinie i bez problemów, a przy czwaartym wniosku strona zawieszała się dwa dni, ale wszystko skończyło się sukcesem.

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 11:58 | 07.08.2019

>>Aniu, robiłem w tym roku w lutym i działało bez problemu. Przy przylocie uważaj,
>aby
>>wypisać jeden formularz leżący przed bramkami imigration, jak go nie masz to wywalą
>>Cię z kolejki z będziesz stała drugi raz.
>
>Zbyszek, których miejscach byłeś? My do Arunachal Pradesh i Nagalandu.

Anitka, tym razem banalnie, Radżastan. Natomiast w październiku wybieram się do Nepalu, Manaslu trek, z Tsum Valley, Tilicho Lake i AC. Już wszystko załatwione, trasówka wytyczona, bilety na samolot kupione, kondycja do zrobienia :).
Pozdrówka
Zbyszek

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 21:56 | 07.08.2019

>>>Aniu, robiłem w tym roku w lutym i działało bez problemu. Przy przylocie uważaj,
>>aby
>>>wypisać jeden formularz leżący przed bramkami imigration, jak go nie masz to
>wywalą
>>>Cię z kolejki z będziesz stała drugi raz.
>>
>>Zbyszek, których miejscach byłeś? My do Arunachal Pradesh i Nagalandu.
>
>Anitka, tym razem banalnie, Radżastan. Natomiast w październiku wybieram się do
>Nepalu, Manaslu trek, z Tsum Valley, Tilicho Lake i AC. Już wszystko załatwione,
>trasówka wytyczona, bilety na samolot kupione, kondycja do zrobienia :).
>Pozdrówka
> Zbyszek

Zbysiu, ja marzę o Raute w Nepalu. Mój zaprzyjaźniony Nepalczyk wie jak do nich dotrzeć. Może mi się uda, dopóki oni jeszcze żyją...

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 10:11 | 08.08.2019

Anitka, Nepal zrobił się drogi. Normalnie powariowali, nawet te agencje, z którymi wcześniej robiłem imprezy. Na trekach mafia logde'owa. Ceny za dal'bat jak za homara, bo jak nazwać koszt 12$ za miskę ryżu z warzywami. Agencje próbują doliczać vat 13%, którego nie płacą, aby podnieść sobie marże, myśląc, że o tym nie wiem. Oczywiście chcą sprzedawać całe pakiety z wyżywieniem i nie dociera do nich, że jesteśmy na tyle ogarnięci, że potrafimy zamówić sobie obiad. Po prawie dwumiesięcznych negocjacjach z kilkoma agencjami, włącznie z tymi polecanymi na forum, wreszcie z jednym dogadałem się, ale dla mnie to dramat. Najprawdopodobniej to mój 4 i ostatni wyjazd do Nepalu. Może Pakistan za rok.
Pozdrowienia
Zbyszek

nitkaska dołączył
21.05.2011

nitkaska 00:08 | 09.08.2019

>Anitka, Nepal zrobił się drogi. Normalnie powariowali, nawet te agencje, z którymi
>wcześniej robiłem imprezy. Na trekach mafia logde'owa. Ceny za dal'bat jak za
>homara, bo jak nazwać koszt 12$ za miskę ryżu z warzywami. Agencje próbują doliczać
>vat 13%, którego nie płacą, aby podnieść sobie marże, myśląc, że o tym nie wiem.
>Oczywiście chcą sprzedawać całe pakiety z wyżywieniem i nie dociera do nich, że
>jesteśmy na tyle ogarnięci, że potrafimy zamówić sobie obiad. Po prawie
>dwumiesięcznych negocjacjach z kilkoma agencjami, włącznie z tymi polecanymi na
>forum, wreszcie z jednym dogadałem się, ale dla mnie to dramat. Najprawdopodobniej to
>mój 4 i ostatni wyjazd do Nepalu. Może Pakistan za rok.
>Pozdrowienia
> Zbyszek

Zbysiu, tak właśnie słyszałam od kilku osób :(
"Moi" Raute też mnie pewnie będą kosztować, ale jednak nie tyle ile piszesz, mam przynajmniej taką nadzieję... O ile w ogóle uda mi się zorganizować tę wyprawę. Pozdrawiam i ja :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl