Forum dyskusyjne


Zamiana biletu elektronicznego na wejściówkę - Kreml

kategoria podróże po świecie

kraj Rosja

Menhir dołączył
02.11.2015

Menhir 18:20 | 29.07.2019

Hej, zamierzam kupić online bilety na Kreml i do Soboru Wasyla Błogosławionego, które wg informacji należy w kasie wymienić na bilety uprawniające do wejścia - problem w tym, ze kolejki do kas są ponoć dłuuuugaśne. Może ktoś wie czy można wymienić bilet elektroniczny na zwykły w jakiejś specjalnej kasie? W przeciwnym razie zastanawiam się nad sensem zakupu online (swoje dane podaje się na niezabezpieczonej stronie).

Pozdrawiam


Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 07:59 | 01.08.2019

Menhir >. Może ktoś wie czy można wymienić bilet
>elektroniczny na zwykły w jakiejś specjalnej kasie?

Przecież jest napisane na stronie, gdzie bookujesz bilet, źe masz się udać do kasy 6, 7 lub 8. Na miejscu sprawdzisz, czy kolejka jest mniejsza niż do zwykłych kas.

> na niezabezpieczonej stronie).

Przecież strona jest zabezpieczona przez Uniteller system z 3D Secure.
LOLMenhir dołączył
02.11.2015

Menhir 22:27 | 02.08.2019

Dzięki, doczytałam się wcześniej, że na Kreml są wyznaczone do wymiany konkretne kasy, ale co do Soboru nie ma takiej informacji; odpowiedzieli mi na email, że jest wyznaczona kasa na wymianę.
Na stronie sprzedaży biletów do soboru zabezpieczona jest płatność, natomiast strona tickets.shm.ru, gdzie przed zakupem wpisuje się dane osobowe, numer telefonu i email, informuje mnie, że nie jest szyfrowana, co umożliwia wykradanie poufnych danych.
Pozdrawiam


Piotr-Krk dołączył
16.01.2013

Piotr-Krk 21:50 | 04.08.2019

> natomiast strona tickets.shm.ru, gdzie przed zakupem wpisuje się dane osobowe, numer telefonu i email,>informuje mnie, że nie jest szyfrowana, co umożliwia wykradanie poufnych danych.

Co prawda płatność jest zabezpieczona przez Digi Cert Inc., ale w obliczu możliwości wykradzenia numeru telefonu i e-maila przez FSB zrezygnowałbym z zakupów biletów do muzeum. ROTFL.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl