Forum dyskusyjne

wjazd do Turcji Lądem

kategoria podróże po świecie

kraj Turcja

rafcio16111992 dołączył
03.09.2012

rafcio16111992 00:25 | 23.10.2019

Szukam i szukam informacji w internecie no i nie znalazłem odpowiedzi.
Będę jechał do Turcji drogą lądową i potrzebuję informacji czy nadal na granicy mogę kupić wizę jak to było dotychczas. Wszędzie w sieci pisze o E wizie i wjeździe do kraju przez lotnisko, ale czy taka wiza też działa na lądowych przejściach granicznych ? ( tak samo jest z wizami innych krajów, wszedzie ewizy i lotniska a co z tymi którzy podróżują lądem. Trzeba płacić agencją za pośrednictwo wizowe bo na stronach nie ma informacji o zwykłych wizach tylko e...)
Proszę o sprawdzone informacje .

gastropoda dołączył
19.05.2011

gastropoda 00:39 | 24.10.2019

Przekraczałem granicę z Turcją lądem dwa lata temu. Wykupiłem wizę przez internet, bo jest różnica w cenie, o ile dobrze pamiętam przez internet 20 euro, zaś na przejściu granicznym 30 euro. Wiza ważna przez trzy miesiące, ilość wjazdów chyba dowolna (wjeżdżałem dwukrotnie). Przy wjeździe pojazdem potrzebna jest zielona karta, wwóz pojazdu jest odnotowany w paszporcie.

Edytaa11 dołączył
13.02.2020

Edytaa11 21:20 | 26.02.2020

a teraz już bez wiz całkiem:

Od 2 marca br. obywatele sześciu europejskich państw, w tym Polski, będą mogli podróżować do Turcji w systemie bezwizowym.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl