Drogowskaz, adresy stron o podróżach
Wyszukiwanie:
pokaż 10 ostatnio dodanych
Odpowiedzi na pytanie: SAMOA
Liczba wyszukanych adresów: 4
tytuł | licznik | uwagi |
---|---|---|
2002-07-16 Oceania |
250 |
autor: Przemysław Przybylski, Artur Rumianek Wiadomosci z konca swiata - wszystko o Oceanii |
2004-02-07 Oceania - wiadomości z konca swiata |
701 |
autor: Przemyslaw Przybylski Wszystko o krajach i terytoriach Oceanii - po polsku, rzetelnie i najaktualniej |
2006-12-31 Przyjazny, bezstresowy świat Samoa |
74 |
autor: Krzysztof Mucha Fragmenty dziennika prowadzonego podczas podróży dookoła świata jesienią 2006r. Informacje dotyczące tematu znajdują się na stronie 7 i 6. Edytowana na stronach chronologia zapisków : starszy niżej, nowszy wyżej. krzysztof.mucha@polsl.pl |
2008-08-08 Travel4you |
3575 | szczegółowe informację o wszystkich krajach, przydatne dla każdego kto wybiera sie w podróż |
Najaktywniejsi Użytkownicy
Nowi użytkownicy
Nowości
04-18 Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?
Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?
04-15 Podróż w czasach zarazy
Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.