Forum dyskusyjne

Bajkał-jesień

kategoria podróże po świecie

kraj Rosja

Kawainka dołączył
26.12.2011

Kawainka 14:55 | 26.12.2011

Witam serdecznie! Czy ktoś mógłby mi powiedzieć kiedy najlepiej jechać nad Bajkał aby zobaczyć typowo jesienne kolory. Czy druga połowa września wystarczy i jaka jest wtedy pogoda, temperatura w dzień. W nocy bywa już zimno wiem:)
Dzięki!

Beata & Tomek Globetrotting dołączył
01.08.2011

Beata & Tomek Globetrotting 04:56 | 27.12.2011

My bylismy poczatkiem Listopada i byl juz snieg ;-( mowia ze najlepiej wrzesien bo jest kolo 15C jeszcze i bardzo kolorowo. Nad samym Bajkalem nie ma duzo drzew a raczej skaly i jakby stepy ale musi wygladac ladnie tak czy siak ;-)

Kawainka dołączył
26.12.2011

jedjed dołączył
07.01.2008

jedjed 14:55 | 28.12.2011

Wszystko zalezy od roku - kiedy przyjda pierwsze przymrozki. W tym roku piekne kolory zrobily sie juz w pierwszej polowie wrzesnia. Ale generalnie druga polowa wrzesnia i poczatek pazdziernika to najlepsza pora na jesienno-kolorowy wyjazd nad Bajkał. Pogoda - w dzien jeszcze cieplo, a w nocy przymraza.

Troche wiecej na: www.jeziorobajkal.pl 

I dementuje, ze nad Bajkalem nie ma drzew ;-) Oto przyklady:

jeziorobajkal.pl/galeria/jeziorobajkal/album/P%C3%B3%C5%82wysep  %20%C5%9Awi%C4%99ty%20Nos/slides/IMG_5985.html
jeziorobajkal.pl/galeria/jeziorobajkal/album/P%C3%B3%C5%82wysep  %20%C5%9Awi%C4%99ty%20Nos/slides/IMG_6065.html

Kawainka dołączył
26.12.2011

Kawainka 20:51 | 28.12.2011

Foty rewelacja! Właśnie podobne gdzieś wyhaczyłam w necie i jako fanka jesiennych klimatów pomyślałam, że warto by było....
Dzięki!

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2000 - 2016 Globtroter.pl