Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

kOLUMBIA CZ2 > KOLUMBIA


benbm benbm Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie KOLUMBIA / Bogota / Bogota / Bogota  CDN

Re: HAJER w Ameryce Południowej


Nie dobra wiadomo dla tych co lubią wysyłać kartki ,niema problemu 1800 peso do tego znaczek za 6100 to znaczy cztery znaczki wiec warto najpierw kupić znaczki wkleić i w miarę wolnego miejsca coś napisać i wydać ponad 4 USA za kartkę ,trochę boli no nie Komunikacja w Bogocie idzie się przyzwyczaić ,zaliczyłem kopalnie w ZIPAQURA autobusem czerwonym nr 74b do końca na terminal NORD jakieś 45 minut i 1500 peso dalej autobus prywatny z napisem SIPACH 3500 dobra godzina .Miasteczko ciekawe kilka kościołów ,wskoczyłem na browara i na pytanie z kat jestem POLAKKO załapałem się na drugie ,Co do Kopalni nie ma szans na wydrę jedyna ulga to przekonałem ze jestem emerytem i pozbawiono mnie 14000 peso normalny 20 tys .Kopalnia jak w Wieliczce warto zobaczyć katedra wykuta w skale i droga krzyżowa ,co prawda przy Wieliczce wysiada ale oni się zachwycają .Przyznałem się ze robiłem takie chodniki bo wejście do sztolni wypisz wymaluj nasza kopalnia W środku kino pokaz w 3D.Tłumy tłumy wiec biznes się kreci Dojazd do Bogoty prosty bo na ten sam terminal .W połowie drogi autobus zatrzymała policja i pozbierali dokumenty ,no i mnie się czepiali wiec powiedziałem ze w hotelu ,pokręcili nosem i dwóch zatrzymali ale trwało to z 30 min Z dworca autobus zmienia numer na J72 Po 20 tej policji na drogach więcej niż spacerujących wiec trzeba się przepychać dużo z psami .Jutro spadam dalej nie wiem jeszcze gdzie zadecyduje na dworcu co los przyniesie
CDN

Zdjęcia

KOLUMBIA / Bogota / Bogota / Bogota

Dodane komentarze

piotrwaz dołączył
31.01.2010

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl