Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

II-gi trening przed wyprawą SZARPANINA 2012 > POLSKA


SZARPANINA_2012 SZARPANINA_2012 Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / Dolnośląskie / Milicz / Off-road k.l MiliczaDelikatne ,,offroadowanie'' w okolicach Milicza

Ekipa DualSport RIDERS, po dłuższych przerwach spowodowanych głównie remontami motocykli, wreszcie spotkała się na kolejnych jazdach, tym razem w okolicach uroczego Milicza (woj. Dolnośląskie). Dopisali wszyscy uczestnicy planowanej wyprawy SZARPANINA 2012, niektórzy nawet w rodzinnych gronach. Po sobotnich ,,nocnych Polaków rozmowach”, w niedzielę rano wszystkie motocykle wyruszyły na endurzenie po pobliskich szutrach, polnych drogach i piaszczystych duktach.

Okolice Milicza są przepiękne, wręcz stworzone do swobodnej, niewysilonej jazdy off-road. Daje się jedynie odczuć brak gór – teren jest typowo rolniczy i zupełnie płaski. Ale za to w tych nietrudnych warunkach udało nam się wyciągnąć sporo wniosków co do jazdy w bałkańskich górach, jak np. dobór zębatek i łańcuchów, rodzaj i mocowanie bagażu czy też odpowiednie zestawy części zamiennych i narzędzi. Przede wszystkim zaś wspólna jazda pozwoliła nam ustalić zasady prowadzenia i poruszania się w szyku oraz sposoby komunikacji na co dzień, jak i na nieprzewidziane (odpukać w niemalowane drewno) wypadki.

Udany trening tylko zaostrzył nasze apetyty na wyprawę do Kosowa, Albanii i Macedonii. Po spokojnym powrocie do domów z jeszcze większą niecierpliwością czekamy na dzień 14 lipca.

Wyprawę SZARPANINA 2012 Kosowo Macedonia Albania (14-28 lipca 2012)
wspierają:

SPONSORZY: MODEKA, Motokuźnia (Czeladź), DlaMotocyklisty (Chorzów)
Partnerzy: Forbiker24.pl, Studio Reklamy CADDO

Zdjęcia

POLSKA / Dolnośląskie / Milicz / Off-road k.l MiliczaPOLSKA / Dolnośląskie / Milicz / Off-road k. Milicza 2POLSKA / Dolnośląskie / Milicz / off-road k. Milicza 3POLSKA / Dolnośląskie / Milicz / off-road k. Milicza 4POLSKA / Dolnośląskie / Milicz / Naprawy i loża szyderców

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl