Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Złap wiosnę w obiektyw- KONKURS- Patronat Medialny Globtrotera > POLSKA


Traseo_konkurs Traseo_konkurs Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / --- / -- / Traseo- Konkurs Złap wiosnę w obiektywWraz z pierwszym dniem wiosny również Traseo.pl nabrało ochoty na szukanie śladów świadczących o jej przybyciu – a pomoże nam w tym oczywiście... konkurs!

Wraz z pierwszym dniem wiosny również Traseo.pl nabrało ochoty na szukanie śladów świadczących o jej przybyciu – a pomoże nam w tym oczywiście... konkurs!

Jeśli już potopiliście marzanny, zaliczyliście wagary w pracy i nie macie pomysłu, co jeszcze zrobić w związku z wyzierającym zza chmur słońcem, podpowiemy – spróbujcie uchwycić wiosnę w najmniej spodziewanym momencie. Konkurs fotograficzny polega na nadesłaniu do redakcji Traseo.pl zdjęcia, które zrobiliście podczas swoich wiosennych wędrówek. Razem z nadesłanym zdjęciem możecie podać też link do trasy, podczas której udało Wam się strzelić niesamowitą fotkę.

A do wygrania równie niesamowite nagrody...

I miejsce
zestaw wycieczkowy palnik crux lite + garki terra solo cookset od Ravenoutdoor

II-IV miejsce
zestaw książek od Wydawnictwa Helion „Fotograf w podróży”, Travelbit „Przez Świat, t. XV” oraz torba termiczna drFresher

V-VI miejsce
zestaw książek od Wydawnictwa Bezdroża „Z nurtem Amazonki. Pionierska wyprawa Piotra Chmielińskiego” i Travelbit „Przez Świat, t. XV”

Zasady konkursu w skrócie:
1. Konkurs trwa od 21 marca do 15 kwietnia 2012 roku.
2. Zdjęcia należy nadsyłać na adres kontakt@traseo.pl, w temacie wpisując „Wiosna w obiektywie” oraz podając swoje dane kontaktowe.
3. Zdjęcie może zgłosić do konkursu jedynie jego autor.
4. Zdjęcia mogą przedstawiać wszystko, co łączy się z wiosną – od krajobrazów, przez rośliny, zwierzęta, szlaki w różnych środowiskach aż po miejskie oznaki najładniejszej pory roku. Pełna swoboda ;-)
5. Wraz ze zdjęciem można przesłać link do trasy na www.traseo.pl, podczas której zostało ono zrobione.

Sponsorzy
Ravenoutdoor, Wydawnicwto Bezdroża, Wydawnictwo Helion, Travelbit, drFresher
Partnerzy konkursu
Ceneria, Globtroter.pl, Good Photo

Zdjęcia

POLSKA / --- / -- / Traseo- Konkurs Złap wiosnę w obiektywPOLSKA / -- / --- / Traseo- Konkurs Złap wiosnę w obiektyw

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl