Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Reportaże z Drogi - z kamerą w świat > POLSKA


ReportazezDrogi ReportazezDrogi Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie UKRAINA / Vinnytsia / Vinnytsia / Reportaże z DrogiPodróże są częścią życia człowieka od wieków. W dzisiejszych czasach doszedł do tego Internet, więc czemu by nie połączyć tych dwóch rzeczy i stworzyć ciekawy, pełen pasji interaktywny program podróżniczy?

Reportaże z Drogi to internetowy program podróżniczy, realizowany podczas autostopowej podróży dookoła świata.

Michał Lubas, dziennikarz i miłośnik podróżowania, rusza w podróż dookoła świata, podczas której będzie realizował wideoreportaże z różnych zakątków Ziemi. Filmy będą tworzone na bieżąco przez autora i przy współpracy z widzami oraz ludźmi poznanymi na… Drodze. Nie ma ustalonej konkretnej trasy i tematów – to Droga będzie przynosiła interesujące zagadnienia, ciekawe miejsca i niepowtarzalnych ludzi!

Dzięki temu, że program podzielony będzie na trzy kategorie (Kulturalny świat, Zwykli niezwykli i Kulinarne bezdroża), każdy widz będzie miał okazję wybrać odcinki o tematyce, jaka go najbardziej interesuje. Będzie mógł poznać nie tylko interesujących ludzi i ciekawe kultury, ale także odkryje smaki różnych regionów świata.

Reportaże z Drogi to projekt interaktywny – internauci będą mieli możliwość tworzenia programu poprzez wysyłanie swoich propozycji tematów, które warto poruszyć w reportażach. Będzie to niezwykła okazja dla osób, które nie mają możliwości wyjazdu i poznania danego kraju.

Rozpoczęcie podróży jest planowane na drugą połowę maja 2013. Wtedy pojawią się pierwsze reportaże i razem wyruszymy w niezwykłą podróż – jedni realnie, inni wirtualnie. Oby każdy wyniósł z niej jak najwięcej!

więcej szczegółów na oficjalnej stronie projektu: www.reportazezdrogi.tv

Zdjęcia

UKRAINA / Vinnytsia / Vinnytsia / Reportaże z Drogi

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl