Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Konkurs na nowym fanpage'u Olympusa - artykuł sponsorowany > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Konkurs na nowym fanpage’u Olympus FOTOLOTNI na Facebooku UTRWAL CHWILĘ I WYGRAJ PODRÓŻ ŻYCIA! Fotowyprawa do NEPALU główną nagrodą w wakacyjnym konkursie Olympus

Dziś na nowym fanpage’u Olympus FOTOLOTNI na Facebooku rozpoczyna się wielki wakacyjny konkurs fotograficzny, w którym aż 3 osoby będą mogły wygrać wyjątkową fotowyprawę do Nepalu pod okiem znanego fotografa i podróżnika Marcina Dobasa.

Nepal to marzenie wszystkich wielbicieli podróży, szczególnie tych z pasją fotografowania. Nazywany Dachem Świata posiada na swoim terytorium najwięcej, bo aż osiem ośmiotysięczników. Każdy, kto choć raz odwiedził ten niezwykły kraj z aparatem w ręku wie, jak wspaniałe zdjęcia można stamtąd przywieźć. Nepalskie plenery zachwyciły również Marcina Dobasa fotografa i podróżnika, który przy współpracy z marką Olympus zabierze na Dach Świata laureatów wielkiego wakacyjnego konkursu Olympus FOTOLOTNI. Organizatorzy zapraszają do udziału w nim wszystkich fotografów-amatorów, „lotnych” w fotografii podróżniczej, choć niekoniecznie zajmujących się nią profesjonalnie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy polubić fanpage www.facebook.com/OlympusFOTOLOTNI na Facebooku, a następnie zgłosić swoje zdjęcie z wakacji, zgodne z aktualnym motywem przewodnim i wykonane dowolnym aparatem. Konkurs trwa 10 tygodni, od 1 lipca do 9 września, i podzielony jest na 5 etapów tematycznych – w każdym z nich uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie.

Co tydzień jury pod przewodnictwem Marcina Dobasa oraz Fani Olympus FOTOLOTNI (w wyniku głosowania) przyznają nagrody za najlepsze zdjęcia zgłoszone w danym tygodniu. Są to vouchery na Jesienny Plener w Bieszczadach oraz koszulki i bidony FOTOLOTNYCH. W finałowym tygodniu spośród autorów zdjęć tygodnia jury wybierze trzech laureatów nagrody głównej – fotowyprawy do Nepalu.

Aplikacja konkursowa, w tym zasady i regulamin konkursu, dostępna jest na fanpage’u OlympusFOTOLOTNI

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / Konkurs na nowym fanpage’u Olympus FOTOLOTNI na Facebooku

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl