Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

"Granica Puerto Rico"- program na TravelChannel > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Jeśli Karaiby kojarzą się Wam z rajem i sielanką, to zapraszamy na program "Granica Puerto Rico" na kanale TravelChannel :-) Warto poznać także drugą stronę karaibskiej stolicy.

Polecamy program "Granica Puerto Rico" na kanale TravelChannel, premiera już 16 maja o godzinie 20.00!

Zdjęcia: ---, ---, "Granica Puerto Rico"- kanał TravelChannel, POLSKA
---, ---, "Granica Puerto Rico"- kanał TravelChannel, POLSKAFragment Ameryki w sercu Karaibów - Puerto Rico to zarówno tropikalny raj, jak i najbardziej narażona na niebezpieczeństwa granica Ameryki. Położony bliżej Kolumbii niż Floryda fragment terytorium amerykańskiego to obszar, w którym różne grupy czuwających na pierwszej linii agentów i śledczych mają nieustannie pełne ręce roboty. Nigdy nie wiedzą, co przyniesie kolejny dzień: bezczelnych przemytników w wyścigowych łodziach motorowych, przejęcie wartych miliony dolarów narkotyków, nielegalnie przewożoną walutę, broń, imigrantów czy szereg innych niespodzianek. Życie w karaibskiej stolicy akcji nigdy nie jest spokojne.

Zdjęcia: ---, ---, "Granica Puerto Rico"- kanał TravelChannel, POLSKA
---, ---, "Granica Puerto Rico"- kanał TravelChannel, POLSKA
Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / POLSKA / --- / --- /

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl