Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

TravelChannel - program podróżniczy "Podniebne pokazy" > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / TravelChannel - program podróżniczy „Podniebne pokazyOd 4 marca, w środy o 21:00, kanał Travel Channel zaprasza na nowy cykl dokumentalny "Podniebne pokazy". Jego bohaterami są przedstawiciele jednego z najniebezpieczniejszych zawodów świata - piloci pokazów lotniczych.

Lotnicze atrakcje z Travel Channel

W marcu kanał Travel Channel wyemituje nowy, ośmioczęściowy serial dokumentalny, dzięki któremu widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się z bliska fascynującym i ekstremalnie niebezpiecznym akrobacjom lotniczym. Przybliży on też codzienne życie pilotów. Kim są osoby decydujące się wykonywać zawód, w którym co roku ginie więcej jego przedstawicieli niż spośród wszystkich innych zatrudnionych w branży rozrywkowej? Czy są dobrymi kaskaderami? A może po prostu szaleńcami?

Serial przedstawia pilotów, właścicieli drużyn i wykonujących akrobacje na skrzydłach samolotów Carola Pilona w sezonie 2013. Każdy odcinek to nie tylko fascynujące pokazy, ale także ludzkie porażki, załamania pogody i konfrontacje różnych osobowości.


Zdjęcia: ---, ---, TravelChannel - program podróżniczy „Podniebne pokazy", POLSKA
---, ---, TravelChannel - program podróżniczy „Podniebne pokazy", POLSKAZdjęcia

POLSKA / --- / --- / TravelChannel - program podróżniczy „Podniebne pokazy

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl