Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

"Księżycowa autostrad. Motocyklem przez Himalaje" Witold Palak, Wyd.Bezdroża- patronat medialny Globtroter.pl > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdjęcie POLSKA / --- / --- / Brzmi interesująco: ojciec i syn, obaj tuż po świeżo zdanym egzaminie na prawo jazdy na jednoślad, na dwóch legendarnych motocyklach Royal Enfield zakupionych w Delhi, wybierają się w podróż u podnóży Himalajów, od Kaszmiru aż po Sikkim :-) Warto przeczytać!

Zdjęcia: ---, ---, "Księżycowa autostrad. Motocyklem przez Himalaje"  Witold Palak, POLSKA
---, ---, "Księżycowa autostrad. Motocyklem przez Himalaje" Witold Palak, POLSKAOjciec i syn, obaj tuż po świeżo zdanym egzaminie na prawo jazdy na jednoślad, na dwóch legendarnych motocyklach Royal Enfield zakupionych w Delhi, wybierają się w podróż u podnóży Himalajów, od Kaszmiru aż po Sikkim. Tysiące kilometrów lepszej lub częściej dużo gorszej indyjskiej drogi, skromne możliwości naprawy pojazdów u niewykwalifikowanych mechaników, a przy tym bardzo dowolna interpretacja przepisów ruchu drogowego przez indyjskich kierowców...

Nakładem Wydawnictwa Bezdroża ukazała się publikacja pt. Księżycowa autostrada. Motocyklem przez Himalaje. Witold Palak z dużą dawką humoru i dystansem do siebie pokazuje, że nawet najbardziej nieprawdopodobne pomysły są warte realizacji, a poznawanie świata z siedzenia nie pierwszej już młodości enfielda daje nie tylko dużo frajdy, ale jest też wyjątkową lekcją życia.

Zdjęcia: ---, ---, "Księżycowa autostrad. Motocyklem przez Himalaje"  Witold Palak, POLSKA
---, ---, "Księżycowa autostrad. Motocyklem przez Himalaje" Witold Palak, POLSKAWażne były legenda i styl. W naszej wyobraźni tylko kultowy Royal Enfield mógł pokonać magiczną trasę przez Ladakh. ̶ pisze autor ̶ Zapragnęliśmy być himalajskimi Easy Riders, a jedynie ta indyjska produkcja, oparta na brytyjskim układzie konstrukcyjnym z 1952 roku, mogła zaspokoić nasze marzenia. Cieszyliśmy się, że motocykle spełniały najważniejszy warunek poruszania się po azjatyckich drogach: oba miały sprawne klaksony!

Czytelnicy będą mieli okazję posłuchać opowieści o książce i o motocyklowej podróży przez Himalaje na kilku spotkaniach z autorem. Premiera książki odbędzie się w Gdyni podczas 17 Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów w dniu 13 marca o godz. 16.00, kolejne spotkanie planowane jest 16 marca w Gdańsku w Kawiarni Podróżniczej 18 Południk o godz. 19:00, a potem 22 marca podczas Festiwalu Bonawentura w Starym Sączu, 26 marca w Empiku W łódzkiej Manufakturze o godz. 18:00, podczas Festiwalu Szalonego Podróżnika w Środzie Wielkopolskiej (27-28 marzec) i w Krakowie 29 marca w Piwnicy pod Baranami o godz. 19.00.

Zdjęcia: ---, ---, "Księżycowa autostrad. Motocyklem przez Himalaje"  Witold Palak, POLSKA
---, ---, "Księżycowa autostrad. Motocyklem przez Himalaje" Witold Palak, POLSKALink do książki: http://bezdroza.pl/ksiazki/ksiezycowa-autostrada-motocyklem-przez-himalaje-wydanie-1-witold-palak,bemoh1.htm

Zdjęcia

POLSKA / --- / --- / POLSKA / --- / --- / POLSKA / --- / --- /

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl