Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

Auto Stop Race 2015 Wrocław - Chalkidiki > GRECJA


AutoStopRace AutoStopRace Dodaj do: wykop.pl
relacje z podróży

Zdjęcie HISZPANIA / Walencja / Walencja / Aniamacje na plażyAuto Stop Race to siódma edycja największego wyścigu autostopowego w Europie, przeznaczonego dla 1000 uczestników z całej Polski, który co roku w weekend majowy wyrusza z Wrocławia i zmierza w kierunku jednego z europejskich miast. Obecnie to najbardziej rozpoznawalny projekt studencki w Polsce, łączący w duchu wspólnej przygody studentów z największych ośrodków akademickich w Polsce.

Szykujcie mapy, plecaki i dobre humory! Już 25 kwietnia rusza 7 edycja Auto Stop Race, najbardziej rozpoznawalnego, nowatorskiego i najciekawszego projektu studenckiego w całej Polsce.
Podczas majowego weekendu 1000 śmiałków uzbrojonych w tabliczki z nazwą tegorocznej destynacji wyruszy w podróż, która na zawsze zmieni ich życie. Zasady są proste. Uczestnicy dobrani w dwuosobowe teamy startują z Wrocławia. Podróżując wyłącznie autostopem ścigają się do wybranego miasta w Europie. Cała reszta w ich rękach. Wygrywa oczywiście najszybszy!
Co roku Organizatorzy, czyli Klub Podróżników BIT, ciężko pracują aby każdy kolejny Wyścig był dla Was coraz bardziej atrakcyjny i spektakularny, a przygoda podróżowania jeszcze bardziej niesamowita. Tym razem zaplanowali dla Was specjalną niespodziankę, jednak by móc ją zrealizować potrzebują waszej pomocy. Auto Stop Race 2015 znalazł się na platformie croudfundingowej PolakPotrafi.pl, gdzie każdy wspomagając projekt może przyczynić się do realizacji tego jakże kolorowego pomysłu, a przy okazji zgarnąć PEWNY PAKIET STARTOWY. O co chodzi? Możecie sprawdzić sami.
https://polakpotrafi.pl/projekt/auto-stop-race-2015
Na pewno każdy komu marzy się majówka z Auto Stop Race z niecierpliwością wyczekuje chwili, podczas której będzie mógł zapisać się na to wyjątkowe wydarzenie. Start zapisów zaplanowany został na noc z 28 na 29 marca dokładnie o godzinie 00:00. Bądźcie czujni, ubiegłoroczni szczęściarze zajęli 1000 miejsc w 2 min i 55 sekund, a celem ich wyprawy, przynoszącej po drodze kilometry uśmiechu i pozytywnych emocji, była gorąca, hiszpańska Walencja.
Team Auto Stop Race 2015 przygotowuje dla Was majówkę życia w malowniczej, antycznej Grecji na półwyspie Chalkidiki. Wyścig rusza z kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a rządzi się trzema zasadami:
Podróżujemy tylko autostopem
Świetnie się bawimy
Wygrywa najszybszy!
Tak wyglądało ogłoszenie tegorocznej destynacji:
https://www.youtube.com/watch?v=IyIPYnjVMh4
Aby dowiedzieć się więcej możecie odwiedzić Auto Stop Race na profilu: www.facebook.com/autostoprace oraz na stronie internetowej: www.autostoprace.pl .


Projekt przeznaczony jest dla osób posiadających status studenta, odważnych, uśmiechniętych i gotowych przeżyć przygodę swojego życia.
Do zobaczenia na STARCIE !

Zdjęcia

HISZPANIA / Walencja / Walencja / Aniamacje na plażyHISZPANIA / Walencja / Walencja / ASR ChalkidikiHISZPANIA / Walencja / Walencja / Na trasieHISZPANIA / Walencja / Walencja / Rozdanie nagródHISZPANIA / Walencja / Walencja / Start ASRPOLSKA / - / patronat medialny / Auto Stop RacePOLSKA / - / patronat medialny / Auto Stop RacePOLSKA / - / patronat medialny / Auto Stop Race

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

Strefa Globtrotera

Dział Artykuły

Dział Artykuły powstał w celu umożliwienia zarejestrowanym użytkownikom serwisu globtroter.pl publikowania swoich relacji z podróży i pomocy innym podróżnikom w planowaniu wyjazdów.

Uwaga:
za każde dodany artykuł otrzymujesz punkty - przeczytaj o tym.

Jak dodać artykuł?

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie - TUTAJ
  2. Dodaj zdjęcia (10 punktów) - TUTAJ
  3. Dodaj artykuł (100 punktów) - TUTAJ
  4. Artykuły są moderowane przez administratora.

Inne Artykuły

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl