Artykuły i relacje z podróży Globtroterów

TravelChannel - program podrożniczy "Podróże z kulinarnym ekspertem" > POLSKA


GlobAdmin GlobAdmin Dodaj do: wykop.pl
patronaty medialne

Zdjęcie POLSKA / ---- / --- / TravelChannel - program podróżniczy Od 11 kwietnia, w każdą sobotę o 19:00, kanał Travel Channel zaprasza na wyjątkowe spotkania z Jonathanem Phangiem – charyzmatycznym ekspertem w dziedzinie podróży
i kulinariów.

Kolej dla smakosza z Jonathanem Phangiem, premiera: 11 kwietnia o 19:00!
W drugim sezonie programu „Kolej dla smakosza z Jonathanem Phangiem” ekspert w dziedzinie podróży i kulinariów odwiedzi Szkocję, Australię, Kanadę i Peru.

Zdjęcia: ---, ----, TravelChannel - program podróżniczy "Podróże z kulinarnym ekspertem", POLSKA
---, ----, TravelChannel - program podróżniczy "Podróże z kulinarnym ekspertem", POLSKAW każdym odcinku widzowie będą mieli okazję poznać specjały lokalnych kuchni, ale także wraz z Jonathanem Phangiem zanurzyć się w miejscowych zwyczajach. Prowadzący odwiedza dzikie, porośnięte bujną roślinnością górskie obszary Szkocji, podróżując na pokładzie słynnego Belmont Royal Scotland.
W Kanadzie podziwia Góry Skaliste, a w Australii ma okazję podróżować luksusowym hydroplanem na Palm Beach.

Nie zabraknie też niespodzianek dla fanów bardziej ekscentrycznych kierunków – Jonathan znajdzie się na pokładzie zabytkowego, ręcznie skonstruowanego pociągu w drodze do Kurandy w lesie deszczowym. Mielibyście odwagę spróbować curry z krokodyla?

Jonathan zawsze jest otwarty na nowe doznania kulinarne! Nie inaczej będzie w trakcie jego podróży do Peru.


Zdjęcia

POLSKA / ---- / --- / TravelChannel - program podróżniczy

Dodane komentarze

brak komentarzy

Przydatne adresy

Brak adresów do wyświetlenia.

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl