Forum dyskusyjne

Doha

kategoria podróże po świecie

kraj Katar

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 21:14 | 29.01.2009

Lecimy do Bangkoku Qatar Airways i mamy przesiadkę w Doha. Czy jest tam jakaś fajna strefa wolnocłowa, czy tylko parę sklepików? I czy można kupić tam alkohol? Plan lotniska widziałem, ale może ktoś już tam był i wie na pewno, jak tam jest. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

blt dołączył
13.12.2007

blt 22:19 | 29.01.2009

to raczej strefka niż strefa. Całe to lotnisko jest niewielke, ale kilka sklepów jest. Za to nie ma w zasadzie gdzie zjeść i zapomnij o alkoholu w knajpach(-pie) na lotnisku.

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 22:51 | 29.01.2009

Wiem, że Katar to kraj islamski, ale czy jest alkohol w sklepach w strefie.

daaniello dołączył
08.05.2006

daaniello 09:28 | 30.01.2009

z tego co pamietam to alko w sklepach było i jedna restauracja wyglądająca jak bufet z kosmicznymi cenami
za to kafejka z internetem za darmo

turkus dołączył
02.07.2006

turkus 20:44 | 30.01.2009

Jeśli startujecie z Berlina to macie raczej długie oczekiwanie, sam ostatnio przerobiłem to połaczenie . Lotnisko w Doha znam dobrze , kilka razy w ugiegłym roku je zaliczyłem . Sklep wolnocłowy jest zaopatrzony przyzwoicie, ale ceny juz nie takie, kurs dolara wysadził je w kosmos . Czekając ponad 5 godzin macie prawo do darmowego posiłku , łatwo znajdziecie stanowisko wydające talony . Jeśli macie do spedzenia nocke na tym lotnicku proponuje skorzystac z Lodge , może nienajtaniej, ale za jedną opłatę, jedzenie, napoje, prysznic, internet i możliwośc spokojnego snu zapewnione .

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 21:58 | 30.01.2009

Rzeczywiście startujemy z Berlina. Lecąc do Bangkoku mamy tylko 2 godziny przerwy natomiast z powrotem jakieś 8. Jeżeli pamiętasz, ile kosztuje ta lodge'a?

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 23:10 | 30.01.2009

Lotnisko jest super. Jedno z przyjemniejszych w Azji. Wstęp do Oryx,a to 25 usd (przynajmniej tak było jeszcze w pażdzierniku). Reszta się zgadza - sklepy i owszem... alkohol w bardzo dobrej cenie (o ile nie lecisz do Pakistanu, bo każą wyładować z powrotem na półkę po sprawdzeniu karty pokładowej. Pozdrawiam.

Bo1 dołączył
30.06.2007

Bo1 23:13 | 30.01.2009

zapomniałam - na 1 poziomie jest bezpłatna możliwość zdrzemnięcia się w "strefie ciszy" (obok kaplicy)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl