Forum dyskusyjne

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej Qatar 2015

kategoria podróże po świecie

kraj Katar

Gliwiczanin dołączył
11.12.2014

Gliwiczanin 13:35 | 11.12.2014

Witam Wszystkich!
Od 15 stycznia 2015 roku w Katarze rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn. Ja wraz z dwoma kolegami jedziemy na To wydarzenie!
Mam 26 lat, brak doświadczenia w zagranicznych wojażach... Sporo podróżuje, ale po Polsce ewentualnie Czechy, Słowacja a Tu Taaakie buuum ;)
Do Kataru jedziemy na 16 dni, usytuowani będziemy w hotelu La Villa, może ktoś był?
Ogólnie to szukam porad odnośnie Kataru, Doha.
Sporo czytam, także i na tej stronie, forum. Podstawy myślę, że znam, ale każda rada jest cenna :)
Pozdrawiam

krzysiekGDA dołączył
14.10.2014

krzysiekGDA 15:12 | 10.01.2015

Hello.
Również wybieram się z kumplem na MŚ ale lecimy 19-26 stycznia. Podobnie jak Ty czerpiemy wiedzę z internetu ale nie spodziewamy się jakiś wielkich niespodzianek na miejscu. Ważne (jak dla nas Polaków) żeby nie kombinować z alkoholem. Zakaz wwozu oznacza, że nie można nic wwozić z alkoholem zakupionym w strefie bezcłowej włącznie. Myślę, że jakoś się da przeżyć te 7 dni :) . Wizę wykupuje się na miejscu a reszta...no cóż to jest kraj cywilizowany, natomiast dość drogi z tego co czytam. Zobaczy się na miejscu...
Z tego co widzę, jeśli jedziesz na 16 dni to na całe MŚ - zazdroszczę. Nam jednak nie pozwoliły na to obowiązki służbowe, więc jedziemy na 3 ostatnie mecze grupowe + to co się uda zobaczyć w pozostałe dni.
Odliczamy dni...
Pozdrawiam....

krzysiekGDA dołączył
14.10.2014

krzysiekGDA 15:22 | 10.01.2015

>Hello.
>Również wybieram się z kumplem na MŚ ale lecimy 19-26 stycznia. Podobnie jak Ty
>czerpiemy wiedzę z internetu ale nie spodziewamy się jakiś wielkich niespodzianek na
>miejscu. Ważne (jak dla nas Polaków) żeby nie kombinować z alkoholem. Zakaz wwozu
>oznacza, że nie można nic wwozić z alkoholem zakupionym w strefie bezcłowej włącznie.
>Myślę, że jakoś się da przeżyć te 7 dni :) . Wizę wykupuje się na miejscu a
>reszta...no cóż to jest kraj cywilizowany, natomiast dość drogi z tego co czytam.
>Zobaczy się na miejscu...
>Z tego co widzę, jeśli jedziesz na 16 dni to na całe MŚ - zazdroszczę. Nam jednak nie
>pozwoliły na to obowiązki służbowe, więc jedziemy na 3 ostatnie mecze grupowe + to co
>się uda zobaczyć w pozostałe dni.
>Odliczamy dni...
>Pozdrawiam....
ps. jedyne co mnie troszkę niepokoi to międzynarodowe prawo jazdy. Jest zalecane - czyli nie jest wymagane. Z uwagi na to, że planujemy wynajęcie samochodu a nie chcę ryzykować, to złożę jeszcze wniosek wydanie takowego dokumentu. W Gdańsku to jest kwestia 3 dni więc spoko zdążę.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl