Forum dyskusyjne

Przesiadka 8h w Doha Jak zwiedzic

kategoria podróże po świecie

kraj Katar

adrimarkowski dołączył
08.12.2016

adrimarkowski 13:27 | 09.02.2018

Witam,
niedługo mam lot z przesiadką w Doha która trwa 8h , chcialbym zwiedzic cos przez ten czas , loduję okolo godziny 23:00 , także chcialbym wiedzieć czy jest sens opuszczac lotnisko i cos zwiedzić , jesli macie porady jak w tak krotkim czasie i tak poznej porze zwiedzić coś w tym miescie. Począwszy od wyjscia z lotniska dajmy na to ze uda mi sie je opuscic w ciagu 1h co robić wtedy , jak i gdzie sie poruszać najlepiej, taxi uber? jakie miejsca o tej porze warte bd zobaczenia, może miasto z daleka w nocy lub cos w miescie o tej porze sie dzieje, każda rada bedzie pomocna, oraz ile czasu zajmie mi dotarcie spowrotem na lotnisko, czy jest jakas możliwosc uzyskania wizy nie odplatnie dodam ze podrózuje liniami Qatar Airways.
Dziekuje i Pozdrawiam

soochar dołączył
02.02.2019

soochar 22:19 | 11.02.2019

Cześć,

Też miałem przesiadkę w Dausze, z tym że lądowanie było około 5 rano a wylot około 17. Szczerze, to w samym mieście chyba za dużo nie ma do oglądania, tym bardziej, że pora nie daje dużego pola manewru. Wykorzystując kilka godzin pojechaliśmy ze znajomymi na Westbay Beach (autobus z lotniska 3 dolary) posiedzieć troszkę nad wodą. W nocy, w Twoim wypadku myślę że fajną opcją nieco bliżej lotniska może być wypad w okolice portu, Dhow Harbour, z którego wrażenie pewnie robi widok na "Manhattan".

soochar dołączył
02.02.2019

soochar 22:21 | 11.02.2019

Jeszcze jedna sprawa, nie potrzeba wizy, normalnie wychodzisz z lotniska.

Lolanthe dołączył
29.04.2018

Lolanthe 00:50 | 13.02.2019

Może warto sprawdzić czy przysługuje Ci gratis nocleg?

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl