Forum dyskusyjne


Zwiedzanie Kataru Transfer

kategoria podróże po świecie

kraj Katar

[fb] Anna Wyrobek de Flota dołączył
24.06.2016

[fb] Anna Wyrobek de Flota 18:24 | 24.06.2016

Witam, mieszkam w Katarze prawie 5 lat i w ramach czasu wolnego oprowadzam turystów po Katarze. Zapraszam do odwiedzin mojej strony na fb. Być może wyda się Państwu, ta informacja pomocna;)

www.facebook.com/zwiedzaniedoha/ 


Kam.WRO dołączył
16.04.2016

Kam.WRO 13:21 | 25.06.2016

Dla osób, które mają kilka godzin na przesiadkę w Katarze polecam darmowy tour po Doha, organizowany przez Quatar airlines (w ramach promowania turystyki w Katarze). Mają 4 wycieczki dziennie, trzeba pojawić sie chwilę wcześniej przed godziną zwiedzania, o ile dobrze pamiętam, stanowisko znajdziecie na lotnisku w sektorze B, podaje się swoje dane i wypełnia jakiś druczek. Wycieczka trwa ok 3h, nieco wszystko na szybko i z autobusu, ale da się też coś zobaczyć, a co najważniejsze bez konieczności załatwiania wizy tranzytowej (bo jednak trochę szkoda 25$ na samo zwiedzanie Doha przy krótkiej przesiadce) 😊
Tu macie linka: www.qatarairways.com/global/en/offers/doha-city-tour.page Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl