Forum dyskusyjne


Transport auta do Argentyny

kategoria podróże po świecie

olek78 dołączył
20.06.2012

olek78 15:45 | 20.06.2012

Witam
Czy ktoś z globtroterów, ma może pojęcie o tym jak i skąd (z jakiego portu) przetransportować auto do Argentyny, ew Urugwaju. Auto typu pickup. Byłem w zeszłym roku w Argentynie i stwierdziłem że byłby to najlepszy środek transportu. Jest wiele miejsc, do których nie da się dotrzeć pieszo. Od jednej osoby podróżującej autem dowiedziałem się że są to koszty ok 1000 euro. Myślałem też o sprzedaży auta tu i kupnie tam, ale w Argentynie jest tak drogo że za mojego pickupa z 2002 mógłbym co najwyżej kupić osobowego peugota z lat 80 max 90. Stąd pomyślałem że jednak lepszym rozwiązaniem byłoby wysłanie auta. Czy ktoś z podróżników już ma za sobą takie doświadczenie, wie jak to zrobić, zna opłaty za transport, oraz opłaty na miejscu. Za informacje z góry wielkie dzięki.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl