Forum dyskusyjne

argentynskie linie lotnicze - bagaz

kategoria podróże po świecie

Mariposa1984 dołączył
19.01.2014

Mariposa1984 20:55 | 19.01.2014

Czy jest ktos w stanie udzielic mi informacji ile moge zabrac ze soba bagazu argentynskimi liniami lotniczymi klasa flexible? bo to co jest napisane na ich stronie nie do konca jest dla mnie jasne, czy to jest jedna czy dwie walizki?

bede wdzieczna za pomoc

jasko66 dołączył
19.10.2013

jasko66 10:34 | 22.01.2014

Z tego co pamiętam można zabrać 23 kg. Łatwo to możesz sprawdzić patrząc na stronę internetową.. Tam nie ma takich dziwactw jak u nas, że lecisz między kontynentami z bagażem 23 kg, a na krajowym nagle musisz mieć o 5 kg mniej...Nie martw się! Oni lubią turystów..

blazy dołączył
20.03.2007

blazy 03:14 | 24.01.2014

Nie za bardzo. Akurat Aerolineas Argentinas to jedne z gorszych linii w świecie - spóźniają się, odwołują loty, zmieniają godziny, trasy, lotniska. Samoloty stare, serwis kiepski, stewardessy raczej nie za ładne i nie za miłe. Na lotach krajowych jest limit 15 kg bagażu i bezwzględnie to egzekwują. Bałagan w rezerwacji - kiedyś leciałem z Salta do Buenos - kazali mi kupić business klasę bo miało nie być miejsc w Economy. Przyleciał samolot gdzie była tylko Economy, reklamowałem to, zwrot dostałem po 3 miesiącach, oczywiście ze stratą na spreadzie, ogólnie odradzam tę linię. Ale poza tym polecam Argentynę - kraj super ładny i ludzie super mili.

Jadu dołączył
19.09.2003

Jadu 11:31 | 24.01.2014

co masz na bilecie w rubryce BAG ?

jeżeli jest napisane : 1PC albo PC to jest JEDNA walizka do 23kg
jeżeli jest 20 lub 20K, lub 15 lub 15K, lub 30 lub 30K to masz 1 walizkę do tylu KG

w przypadku oznaczenia PC (piece concept) za nadbagaż płacisz jak za nową walizę do 23kg, w przypadku wagowej w KG płacisz za każdy kg

Mariposa1984 dołączył
19.01.2014

Mariposa1984 22:28 | 08.02.2014

Juz kupilam bilet, tak wiec moge powiedziec z cala pewnoscia, ze mozna zabrac ze soba 2 sztuki bagazu, po 23kg , trzeci bagaz mozna za doplata 60 euro. :)

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl