Forum dyskusyjne


Aconcagua

kategoria podróże po świecie

ani5 dołączył
04.08.2014

ani5 08:55 | 04.08.2014

Na początek witam Wszystkich :)
Pierwszy raz wyruszam w Andy i mam kilka pytań. Biorę udział w projekcie [url=www.adventure24.pl/]Aconcagua  wyprawa[/url] organizowanym przez pewne zagraniczne biuro, mniejsza o szczegóły. Dwa razy już z nimi jechałam i wszystko było w porządku, o organizację się nie martwię. Chętnie poznam opinie osób, które już miały szczęście zdobyć ten Szczyt. Jak wrażenia? Na co się przygotować? czy na coś trzeba zwrócić szczególna uwagę? Podzielcie się swoimi przeżyciami.


Gochia dołączył
25.01.2016

Gochia 14:26 | 27.01.2016

Wiem, że już dawno pojawił się ten wątek, ale jestem strasznie ciekawa jak Ci poszło i czy dałaś radę? Być może też się kiedyś wybiorę i każda rada będzie super cenna.
Czy jesteś zadowolona z adventure24.pl ? Czy w wyprawie biorą udział sami "hardcorowcy" czy normalni ;) trekkingowcy też?

Pozdrawiam, GosiaStrefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl