Forum dyskusyjne


Argentyna marzec - kwiecien 2010

kategoria podróże po ¶wiecie

Andres doł±czył
16.01.2010

Andres 14:21 | 24.07.2017

>
>
>Witam Wszystkich,
>
>Poszukuje osob, grup ludzi, ktore w marcu i kwietniu 2010 beda
>podrozowac po Argentynie. Szukam ludzi otwartych, chetnych do
>przemierzania tego kraju niekoniecznie najdrozszymi srodkami
>komunikacji, osob ktore chca lapac mile chwile i nie dac im uciec:)
>
>Nie proponuje wspolnego wyjazdu, poniewaz jade do rodziny i
>wiekszosc czasu spedze wlasnie z nia. Natomiast planuje tez wypady
>(Buenos Aires, Iguazu, moze Cordoba moze Patagonia moze cos jeszcze
>jestem otwarty na propozycje) i z mila checia przyjme towarzystwo:)
>
>jesli ktos jest zainteresowany odpwowiem na wszystkie maile
>(andyt1@wp.pl)
>
>milego wieczoru,
>Andrzej


zgłoszone do moderacji


Polokolos doł±czył
30.05.2007

Polokolos 15:10 | 26.01.2010

Hej!
Planuję podóż do Patagonii od 4 marca do 22 marca br. Startujemy z Santiago w planach mamy dotarcie do Ushuaia i Punta Arenas. Po drodze zwiedzamy parki narodowe między innymi: Torres del Paine. Los Glaciares, Park Narodowy Ziemi Ognistej. Jak chcesz to może na jakim¶ punkcie naszego programu zrobimy co¶ razem ?
Z pozdrowieniami


zgłoszone do moderacji


Andres doł±czył
16.01.2010

Andres 19:26 | 16.01.2010



Witam Wszystkich,

Poszukuje osob, grup ludzi, ktore w marcu i kwietniu 2010 beda
podrozowac po Argentynie. Szukam ludzi otwartych, chetnych do
przemierzania tego kraju niekoniecznie najdrozszymi srodkami
komunikacji, osob ktore chca lapac mile chwile i nie dac im uciec:)

Nie proponuje wspolnego wyjazdu, poniewaz jade do rodziny i
wiekszosc czasu spedze wlasnie z nia. Natomiast planuje tez wypady
(Buenos Aires, Iguazu, moze Cordoba moze Patagonia moze cos jeszcze
jestem otwarty na propozycje) i z mila checia przyjme towarzystwo:)

jesli ktos jest zainteresowany odpwowiem na wszystkie maile
(andyt1@wp.pl)

milego wieczoru,
Andrzej


zgłoszone do moderacji



Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.

Jak dodać w±tek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy w±tek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl