Forum dyskusyjne


Kamczatka 2016

kategoria podróże po świecie

kraj Rosja

andrzejst dołączył
24.08.2011

andrzejst 20:57 | 12.12.2015

W lipcu 2016 samolot wyrzuca mnie z żoną w Pietropawłowsku Kamczackim. Chcemy aktywnie spędzić tydzień w rejonie Doliny Gejzerów, Wulkanów Koriackiego, Awaczyńskiego, Mutnowskiego, Goriełyj i wymoczyć się np. w Paratunce, czy zażyć ruskiej bani. Proszę globtroterów, którzy niedawno tam byli o rady, jak to zorganizować, aby dużo zobaczyć i nie zbankrutować. Gdzie spać, jak się przemieszczać, co i gdzie jeść itp. Z góry dziękuję, a jak wrócę odwdzięczę się praktyczną relacją.


paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 00:22 | 13.12.2015

Dolinę Gejzerów odpuśćcie sobie - w 2007 została prawie całkowicie zniszczona przez lawinę błotną. Widok był smutny. Czytałem, że w 2014 znowuż jej się dostało.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl