Forum dyskusyjne


Autostop a wiza do Rosji

kategoria podróże po świecie

kraj Rosja

cautta dołączył
27.03.2016

cautta 15:08 | 27.03.2016

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące wizy do Rosji w przypadku, gdy planujemy przejechać przez nią autostopem w stronę Gruzji. Czy w przypadku wizy turystycznej wymagane sa potwierdzenia rezerwacji hoteli a jeśli tak to w jaki sposób to ominąć, bo raczej nie będziemy sie nigdzie zatrzymywać na nocleg (ew jakiś przydrożny hostel ale raczej pod namiotem).


paweł.p dołączył
01.05.2014

paweł.p 13:04 | 29.03.2016

Wielokrotnie odwiedzałem Rosję i bez problemu otrzymywałem wizę, a nigdy nie potwierdzałem rezerwacji hotelu. Nigdy nie spotkałem też osoby, która miałaby z tym problem (odrzucony wniosek). Natomiast zawsze w ciągu 7 dni zgłaszam OWIR - chociaż wiele osób tego nie robi i piszą, że bez problemu opuścili Rosję.Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl