Forum dyskusyjne

Indie w Pigułce Ecco Travel 14 o2 2018

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

[fb] Mariusz Sakuta dołączył
24.04.2016

[fb] Mariusz Sakuta 15:19 | 25.12.2017

Poszukuję osób które lecą na wycieczkę z Ecco Travel na wycieczkę Indie w Pigułce . Osób wylatujących z Wrocławia ale nie tylko.Proszę o kontakt.

agdp dołączył
04.04.2018

agdp 20:31 | 04.04.2018

Witaj
Zorientowałem się, że byłeś na objazdówce z Ecco Travel w Indiach. Wybieramy się na ten sam wyjazd i proszę o opinie/rady co do tego wyjazdu.
Pozdrawiam
Grzegorz

24.04.2016

[fb] Mariusz Sakuta 21:39 | 04.04.2018

Cześć , w zasadzie nie ja byłem tylko moja mama , ja po prostu szukałem dla niej osoby do towarzystwa przed wylotem gdyż leciała sama . W zasadzie wiem tyle że sama wycieczka ok . podobno była cały czas grup pilnowana przez przewodnika i np . gdy jechali coś zwiedzać to byli wysadzani zaraz przy obiekcie i odbierani jak najbliżej tego obiektu . Wynikało to z obawy przed natarczywością , może złodziejaszkami . Ja odniosłem wrażenie że może za bardzo się bali o grupę. Nie wiem czy był zakaz wychodzenia z hotelu wieczorem indywidualnie gdzieś na miasto ale raczej tak to wyglądało . Sama wycieczka warta tych pieniędzy. Zawsze to inny świat. Łatwiej mi będzie napisać jeśli konkretne pytania padną , wówczas zapytam i napiszę. Z mojej strony to mógłbym udzielić więcej informacji na temat Kambodży , Tajlandii , Egiptu, Cypru , Kanarów , itp . Co do Indii proszę o konkretne pytania to się zapytam i odpiszę. maritomi@interia.eu tak będzie łatwiej

cba dołączył
30.07.2013

cba 21:58 | 04.04.2018

Witam
Byłem w Indiach i to co pisze Mariusz to stek bzdur.
Oczywiście, należy zabezpieczyć się przed złodziejami (tak jaki w Polsce) ale wieczorami wychodziliśmy na ulice do sklepów, nikt nie był natarczywy i każdy uprzejmy, oglądali nas z ciekawością.
Tam należy zabrać Stoperan i węgiel lecznicy bo nie zawsze pomaga alkohol.
Jedzenie speczyficzne i każdy może dostać rozwolnienia.
Natarczywi są czasami żebracy ale wystarczy odpowiedni machnąć ręką (powie o tym przewodnik) i z głowy, ewentualnie nie zaczynać rozmowy ze sprzedającym

24.04.2016

[fb] Mariusz Sakuta 22:12 | 04.04.2018

Jesli nazywasz coś stekiem bzdur to tylko napisz czy byłeś z eco travel na wycieczce Indie w Pigułce. Jeśli tak to zwracam honor i niech będzie że to stek bzdur lub przesada w opowiadaniach 66 letniej kobiety.

24.04.2016

[fb] Mariusz Sakuta 22:19 | 04.04.2018

Ja osobiście pewnie widział bym to inaczej tyle że ja latam indywidualnie i pewnie moje spostrzeżenia np. na Kambodżę , Tajlandię ,lub Wietnam były by zupełnie inne niż osoby będącej tam na wycieczce zorganizowanej / Co do Indii to jak napisałem nie byłem a opisałem to co usłyszałem od Matki po przylocie i raczej wierzę że tak było , wszak zwiedziła 37 krajów więc ma jakiś punkt odniesienia i w jej przypadku zawsze były to wyjazdy zorganizowane nigdy indywidualne.

Marco99 dołączył
27.03.2013

Marco99 18:44 | 20.05.2018

znane są mi wycieczki ECCO, nie ma się co czepiać ale:
programy były mało ciekawe, na 7 dni DElhi, Agra i Jaipur, to jest nic
Hotele były fajne, ale czasem na wywiejewie

zaletą było to, że ECCO nie przysyła zarozumiałych prymitywów, którzy często się awanturują.

Marco99 dołączył
27.03.2013

Marco99 10:20 | 22.06.2018

Jeździłem kiedyś z ECCO, nie ma co się czepiać ale:
7 dni na Indie to bardzo mało. Tylko DElhi, Agra i Jaipur, z tego dużo czasu pochłaniały przejazdy, czyli było mało do zobaczenia

YoAsia dołączył
09.04.2013

YoAsia 23:26 | 13.06.2018

3800 za 8 dni????? Minus podróż to daje pięć dni na zwiedzanie.
Proponuję jechać na własną rękę. Tam jest śmiesznie tanio. Lot jest najdroższy.
Ja będąc 3 tygodnie, zwiedziłam całą zachodnią część Indii począwszy od Kochi a skończywszy na Delhi. W ty, 2 przeloty w Indiach + hotele + autobusy, wstępy, pociągi, riksze, wyżywienie wyszło mi jakieś 3500.
Proponuję przemyśleć.

YoAsia dołączył
09.04.2013

YoAsia 23:29 | 13.06.2018

Dokładnie. My, białasy jesteśmy atrakcją turystyczną, Wiele razy chcieli z nami zdjęcia. :) Raz dali nam miesięczne dziecko na ręce i zrobili temu maluchowi fotę. W parku jakieś starsze panie mnie dopadły, ściskały dłoń na przywitanie i dotykały skóry ręki - myślały chyba, że jak jasna to chyba inna w dotyku. hahhhaa Po nocy w Bombaju też szwendałam się i żadnych zaczepek.

YoAsia dołączył
09.04.2013

YoAsia 23:34 | 13.06.2018

zapomniałam napisać, ze jeszcze w tym była wiza i szczepienia.

Marco99 dołączył
27.03.2013

Marco99 14:53 | 21.09.2018

Indie wcale nie są śmiesznie tanie. Tania może być Kerala, ale zwykłymi państwowymi autobusami.Hotele mogą być tanie, ale trzeba na taki trafić i nie zawsze są dobre.

greee dołączył
01.01.2016

greee 15:46 | 24.09.2018

>Indie wcale nie są śmiesznie tanie. Tania może być Kerala, ale zwykłymi państwowymi
>autobusami.Hotele mogą być tanie, ale trzeba na taki trafić i nie zawsze są dobre.

Brawo! dzięki za przydatne informacje.

Jak już się trafia na tani hotel a nie jest dobry to idzie się dalej aż się trafi na tani i dobry. Szach mat!

Indie są tanie (nie tylko Kerala) i jak ktoś trochę myśli to sobie poradzi - sam, (trzeba się tylko trochę do tego przygotować). Mumbaj jedynie ma drogie noclegi. Nie trzeba wydawać $$$ na biura, które wmawiają wam, że bez nich nie dacie sobie rady bo was tam zjedzą albo oskubią do cna. Osobiście spotykałem 80 letnie podróżniczki z Wielkiej Brytanii, które nigdy w życiu poza GB nie były - a tu już od 6 miesięcy w podróży po Indiach (bo wnuczek powiedział, że babcia to nic nie wie bo nigdzie nie była... to się babcia zawzięła i pojechała) ;)

już czekam aż zapodasz linka do strony...

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl