Forum dyskusyjne

Indie w Pigułce Ecco Travel 14 o2 2018

kategoria podróże po świecie

kraj Indie

[fb] Mariusz Sakuta dołączył
24.04.2016

[fb] Mariusz Sakuta 15:19 | 25.12.2017

Poszukuję osób które lecą na wycieczkę z Ecco Travel na wycieczkę Indie w Pigułce . Osób wylatujących z Wrocławia ale nie tylko.Proszę o kontakt.

agdp dołączył
04.04.2018

agdp 20:31 | 04.04.2018

Witaj
Zorientowałem się, że byłeś na objazdówce z Ecco Travel w Indiach. Wybieramy się na ten sam wyjazd i proszę o opinie/rady co do tego wyjazdu.
Pozdrawiam
Grzegorz

24.04.2016

[fb] Mariusz Sakuta 21:39 | 04.04.2018

Cześć , w zasadzie nie ja byłem tylko moja mama , ja po prostu szukałem dla niej osoby do towarzystwa przed wylotem gdyż leciała sama . W zasadzie wiem tyle że sama wycieczka ok . podobno była cały czas grup pilnowana przez przewodnika i np . gdy jechali coś zwiedzać to byli wysadzani zaraz przy obiekcie i odbierani jak najbliżej tego obiektu . Wynikało to z obawy przed natarczywością , może złodziejaszkami . Ja odniosłem wrażenie że może za bardzo się bali o grupę. Nie wiem czy był zakaz wychodzenia z hotelu wieczorem indywidualnie gdzieś na miasto ale raczej tak to wyglądało . Sama wycieczka warta tych pieniędzy. Zawsze to inny świat. Łatwiej mi będzie napisać jeśli konkretne pytania padną , wówczas zapytam i napiszę. Z mojej strony to mógłbym udzielić więcej informacji na temat Kambodży , Tajlandii , Egiptu, Cypru , Kanarów , itp . Co do Indii proszę o konkretne pytania to się zapytam i odpiszę. maritomi@interia.eu tak będzie łatwiej

cba dołączył
30.07.2013

cba 21:58 | 04.04.2018

Witam
Byłem w Indiach i to co pisze Mariusz to stek bzdur.
Oczywiście, należy zabezpieczyć się przed złodziejami (tak jaki w Polsce) ale wieczorami wychodziliśmy na ulice do sklepów, nikt nie był natarczywy i każdy uprzejmy, oglądali nas z ciekawością.
Tam należy zabrać Stoperan i węgiel lecznicy bo nie zawsze pomaga alkohol.
Jedzenie speczyficzne i każdy może dostać rozwolnienia.
Natarczywi są czasami żebracy ale wystarczy odpowiedni machnąć ręką (powie o tym przewodnik) i z głowy, ewentualnie nie zaczynać rozmowy ze sprzedającym

24.04.2016

[fb] Mariusz Sakuta 22:12 | 04.04.2018

Jesli nazywasz coś stekiem bzdur to tylko napisz czy byłeś z eco travel na wycieczce Indie w Pigułce. Jeśli tak to zwracam honor i niech będzie że to stek bzdur lub przesada w opowiadaniach 66 letniej kobiety.

24.04.2016

[fb] Mariusz Sakuta 22:19 | 04.04.2018

Ja osobiście pewnie widział bym to inaczej tyle że ja latam indywidualnie i pewnie moje spostrzeżenia np. na Kambodżę , Tajlandię ,lub Wietnam były by zupełnie inne niż osoby będącej tam na wycieczce zorganizowanej / Co do Indii to jak napisałem nie byłem a opisałem to co usłyszałem od Matki po przylocie i raczej wierzę że tak było , wszak zwiedziła 37 krajów więc ma jakiś punkt odniesienia i w jej przypadku zawsze były to wyjazdy zorganizowane nigdy indywidualne.

Marco99 dołączył
27.03.2013

Marco99 18:44 | 20.05.2018

znane są mi wycieczki ECCO, nie ma się co czepiać ale:
programy były mało ciekawe, na 7 dni DElhi, Agra i Jaipur, to jest nic
Hotele były fajne, ale czasem na wywiejewie

zaletą było to, że ECCO nie przysyła zarozumiałych prymitywów, którzy często się awanturują.

Marco99 dołączył
27.03.2013

Marco99 10:20 | 22.06.2018

Jeździłem kiedyś z ECCO, nie ma co się czepiać ale:
7 dni na Indie to bardzo mało. Tylko DElhi, Agra i Jaipur, z tego dużo czasu pochłaniały przejazdy, czyli było mało do zobaczenia

Marco99 dołączył
27.03.2013

Marco99 08:43 | 31.10.2018

Znam wycieczki ECO do Indii bardzo dobrze
Nie odradzam, ale szału nie ma.. Programy są mało ciekawe. Dużo czasu traci się na prejazdy. Jezeli masz do dyspozycji tyle czasu, ile trwa wycieczka z ECO to można zobaczyć dużo więcej i po niższym koszcie.
Standard hoteli niezły, ale czasem były one na wywiejewie
Zaletą ECO jest to, że nie biorą awanturników, gorzej jak miłośniczki BollywooduJ
ak mógłbym porównać, to stawiam ECO wysoko nad OPALem

YoAsia dołączył
09.04.2013

YoAsia 23:26 | 13.06.2018

3800 za 8 dni????? Minus podróż to daje pięć dni na zwiedzanie.
Proponuję jechać na własną rękę. Tam jest śmiesznie tanio. Lot jest najdroższy.
Ja będąc 3 tygodnie, zwiedziłam całą zachodnią część Indii począwszy od Kochi a skończywszy na Delhi. W ty, 2 przeloty w Indiach + hotele + autobusy, wstępy, pociągi, riksze, wyżywienie wyszło mi jakieś 3500.
Proponuję przemyśleć.

YoAsia dołączył
09.04.2013

YoAsia 23:29 | 13.06.2018

Dokładnie. My, białasy jesteśmy atrakcją turystyczną, Wiele razy chcieli z nami zdjęcia. :) Raz dali nam miesięczne dziecko na ręce i zrobili temu maluchowi fotę. W parku jakieś starsze panie mnie dopadły, ściskały dłoń na przywitanie i dotykały skóry ręki - myślały chyba, że jak jasna to chyba inna w dotyku. hahhhaa Po nocy w Bombaju też szwendałam się i żadnych zaczepek.

YoAsia dołączył
09.04.2013

YoAsia 23:34 | 13.06.2018

zapomniałam napisać, ze jeszcze w tym była wiza i szczepienia.

Marco99 dołączył
27.03.2013

Marco99 14:53 | 21.09.2018

Indie wcale nie są śmiesznie tanie. Tania może być Kerala, ale zwykłymi państwowymi autobusami.Hotele mogą być tanie, ale trzeba na taki trafić i nie zawsze są dobre.

greee dołączył
01.01.2016

greee 15:46 | 24.09.2018

>Indie wcale nie są śmiesznie tanie. Tania może być Kerala, ale zwykłymi państwowymi
>autobusami.Hotele mogą być tanie, ale trzeba na taki trafić i nie zawsze są dobre.

Brawo! dzięki za przydatne informacje.

Jak już się trafia na tani hotel a nie jest dobry to idzie się dalej aż się trafi na tani i dobry. Szach mat!

Indie są tanie (nie tylko Kerala) i jak ktoś trochę myśli to sobie poradzi - sam, (trzeba się tylko trochę do tego przygotować). Mumbaj jedynie ma drogie noclegi. Nie trzeba wydawać $$$ na biura, które wmawiają wam, że bez nich nie dacie sobie rady bo was tam zjedzą albo oskubią do cna. Osobiście spotykałem 80 letnie podróżniczki z Wielkiej Brytanii, które nigdy w życiu poza GB nie były - a tu już od 6 miesięcy w podróży po Indiach (bo wnuczek powiedział, że babcia to nic nie wie bo nigdzie nie była... to się babcia zawzięła i pojechała) ;)

już czekam aż zapodasz linka do strony...

sulek3 dołączył
05.10.2008

sulek3 17:25 | 04.12.2018

Ja jeżdżę sam, do Indii już siedmiokrotnie. Koleżanki mojej mamy pytały czy jechać samemu czy nie? Ciężko jednoznacznie i z pełną odpowiedzialnością polecić samodzielne podróżowanie paniom z przedwojennym PESEL-em:-) Zawsze można coś pośrodku - małe grupy do 10 osób i tramping. Opieka jest, jednak Indie nie polizane przez szybę autobusu tylko powąchane i spróbowane w 100 procentach! Piszę z entuzjazmem, bo panie były zachwycone, aczkolwiek w grupie przeważały osoby 40-55 lat. Plecaczki, pociąg klasa sleeper i ponad trzy tygodnie w podróży. Cena z tego co mówiły około 6 tysięcy i żadnych dopłat. Biuro nazywało się OmTramping Club. Teraz na rynku możliwości moc, przytoczony tu przykład to taka propozycja po środku.

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl