Forum dyskusyjne

Galapagos

kategoria podróże po świecie

kraj Ekwador

Grawer dołączył
01.12.2018

Grawer 14:12 | 01.12.2018

Witam
Wybieram się w czerwcu 2019 do Ekwadoru i chciałbym zwiedzić wyspy Galapagos , czytałem że można wykupić rejs 6 dniowy za 1/3 ceny czy ktos wie jak to zrobić z kim się kontaktować, które wyspy Galapagos poleca do zwiedzenia, jakiego rzędu są koszty całościowe zwiedzania Galapagos?

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 14:58 | 01.12.2018

Mnie udał się to udało. Byliśmy na Galapagos 2 tygodnie przed rozpoczęciem sezonu i za 1000 $ kupiliśmy 6-dniowy rejs dookoła Isla Isabela. Statek nazywał się Sagitta. Kupowaliśmy w małym biurze turystycznym w Puerto Ayora, u Gabrieli. To były najlepiej wydane pieniądze na wszystkich moich wyjazdach.
Pozdrawiam Zbyszek

Grawer dołączył
01.12.2018

Grawer 13:30 | 02.12.2018

>Mnie udał się to udało. Byliśmy na Galapagos 2 tygodnie przed rozpoczęciem sezonu i
>za 1000 $ kupiliśmy 6-dniowy rejs dookoła Isla Isabela. Statek nazywał się Sagitta.
>Kupowaliśmy w małym biurze turystycznym w Puerto Ayora, u Gabrieli. To były najlepiej
>wydane pieniądze na wszystkich moich wyjazdach.
>Pozdrawiam Zbyszek

Grawer dołączył
01.12.2018

Grawer 13:48 | 02.12.2018

Witaj Zbyszku mam pytanie czy kwota o jakiej piszesz 1000$ to od osoby czy za pare, czy ten rejs obejmuje pełne wyżywienie nocleg czy to trzeba dodatkowo płacić. Czytałem że średnio 1300 $ od osoby taki rejs, wiec czy to biuro ma jakieś promocje, mam wiele pytań ,mój e-mail to biuro@specmont.pl gdybys mi na niego wrzucił jakiś kontakt do siebie może moglibyśmy o tym chwile pogadać, jedziemy na tą wycieczkę grupą 8 osób bez dzieci wiec może uda się jakieś dobre warunki wynegocjować z tymi wycieczkami
Pozdrawiam Piotr

bynio dołączył
05.09.2008

bynio 14:10 | 02.12.2018

To oczywiście cena od osoby. Taki rejs Sagittą normalnie wtedy kosztował 2666 $. Zakwaterowanie i wyżywienie jak w hotelu 5*. Statek płynął nocą, w ciągu dnia były 2 zejścia na ląd z przewodnikiem i 2 snorkowania. Po snorku czekał pan z obsługi z ręcznikiem kąpielowym, aby wytrzeć klienta. Codziennie zmiana ręczników, układane w łabądki, pingwinki itp. duperele. Statek był na 16 osób, a oni mieli tylko 7, wcześniej zarezerwowanych, więc musieli i tak popłynąć. Nas było 5 osób. Super impreza. Szczególnie snorkelling był zarąbisty.
Zbyszek

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl