Forum dyskusyjne
Ekwador informacje praktyczne
kategoria podróże po ¶wiecie
kraj Ekwador
Piotr-Krk 14:48 | 06.04.2023
Hm. Najtańszym przewoĽnikiem AFAIK jest Avianca. Z tym że ceny przed sezonem i w sezonie s± jednakowe, około 1000 PLN za GYE-GPS-GYE.
zgłoszone do moderacji
bynio 13:52 | 06.04.2023
Najlepiej Galapagos odwiedzić samemu bez po¶redników, to najtańsza opcja. Przylot na Baltrę, odlot z san Cristobal lub odwrotnie. Termin na 2 tygodnie lub tydzień przed oficjalnym sezonem czyli paĽdziernik.
zgłoszone do moderacji
kama123 10:47 | 31.03.2023
Cze¶ć,powoli układam plan 3 tygodniowych wakacji w Ekwadorze, w okolicy listopada. Je¶li kto¶ mógłby wspomóc aktualnymi informacjami, sprawdzonymi miejscami byłabym wdzięczna. Interesuje mnie komunikacja, aktualne ceny, ciekawe miejsca do odwiedzenia no i oczywi¶cie wyspy Galapagos - z kim najlepiej i nie najdrożej.
zgłoszone do moderacji
Podobne w±tki podróże po ¶wiecie EKWADOR
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], ję¶li jeste¶ nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl s± prywatnymi opiniami osób korzystaj±cych z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z pogl±dami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie w±tpliwo¶ci prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie tre¶ci reklamowych jest zabronione.
